Jump to content

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

Hiiyyep Gordneel

Önerilen İletiler

Vaov ilk resmine fark attığını belirtmek istesemde daha iyi çizebildiğinin farkındayım bence sadece uğraşmak istemiyorsun...Yine de bu halinlen güzel normal bir fan art olsaydı bu kadar gülmezdim :D Güzel güzel git gide iyileşiyor :D Ha gayret [Gambare]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hepimiz merakla en nefret ettiğin karakteri bekliyoruz. -_- :ph34r: -Forum sözcüsü

Genelde birinin fan art'ına girince söylediğim harika olmuş umarım devamı gelir... Ama bunları sana söyleyebileceğimi zannetmiyorum yine de güldürdün ya o yeter :D

Arkadaşlar çizimde berbatım biliyorum ^^ :D Hatta bir arkadaşım animeye küfretmişsin maşşallah demişti :D Yinede ben bir RESSAMIM! :D (kendi çapımda :wub: ) Yeni Resim eklenmiştir! :P Yerin dibi

Vaov ilk resmine fark attığını belirtmek istesemde daha iyi çizebildiğinin farkındayım bence sadece uğraşmak istemiyorsun...Yine de bu halinlen güzel normal bir fan art olsaydı bu kadar gülmezdim :D Güzel güzel git gide iyileşiyor :D Ha gayret [Gambare]

Teşekkürler ^^ gerçekten uğraşmak istemiyorum :D :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahh o kadar tahrik edici çiziyorsunki bayan ve erkek vücüdunu gören gerçek sanar hele erza ile evlenirim o kare vücut o tuhaf görüntü çok hoş çok resim öğretmenin pek iyiymiş canım ben bile bu kadar güzel çöp adam çizemem bunlar çöp adam demi :D

]lütfen babalar günü için çizme!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahh o kadar tahrik edici çiziyorsunki bayan ve erkek vücüdunu gören gerçek sanar hele erza ile evlenirim o kare vücut o tuhaf görüntü çok hoş çok resim öğretmenin pek iyiymiş canım ben bile bu kadar güzel çöp adam çizemem bunlar çöp adam demi :D

]lütfen babalar günü için çizme!!!

Çizicem lan :ASFD çizmeyecektim çizcem inadına :D 2 yorum beni sinirlendirdi hii tm :D <_<

Edit:// niye şeytan yüzü yok ya :D :unsure: :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.