Jump to content

Animelerdeki Saçmalıklar

DarkSoul

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu konuda animelerdeki fizik veya mantık vb. kurallarına uymayan veya uyarsa ıyy diyip animeden soğuyacağınız olaylar konuşacağız.

Mesela SAO'da bilgisayara girince veya Death Note'da Misa Hapise konup bağlanınca tuvalet ve yemek vb. ihtiyaçlarını nasıl karşılıyordu? vs. vs.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animenin konusunu kesip işte Misa hapiste wc ve yemek ihtiyacını böyle karşılıyordu sahnesimi yapıcaklar :D Çok detaya takılma yoksa bir sürü sorun gözüne çarpar sıkılırsın....aslında orasını izliyic

Neden birisi one pieceyi kötüleyince direk narutoyu aşağılamaya başladığını sorabilir miyim,alışkanlığın falan mı? Animelerde saçmalık görmüyorum açıkçası gerçek dünya değil sonuçta..

Animede saçmalık olmaz tabii ama düşünmeden edemiyorum Durarara'da o kask Selty'nin kafasında -daha doğrusu boynunun üstünde- nasıl duruyor? Boynuna bağlıyorsa bile sabit durmaz uçar. Belki de kıyafet

Animenin konusunu kesip işte Misa hapiste wc ve yemek ihtiyacını böyle karşılıyordu sahnesimi yapıcaklar :D

Çok detaya takılma yoksa bir sürü sorun gözüne çarpar sıkılırsın....aslında orasını izliyiciye bırakıyorlar aslında en kötü ihtimal aç kalıp altlarına yapıyorlardır mantıklı cevap budur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PEk benzeri gibi ama benzemeyedebilir yani konuyla ilgisi olmayabilir ama(100. iletim yuhuuu :lol: )

One piece sevmiyorum çünkü adamlar kocaman oluyo burnu pinokyo gibi oluyo adam dev gibi 4 metre yani artık çocuğun kolunun falan uzamasını bile görmezden geldim ağzı yüzünün %70 lik kısmını kapsıyor o yüzden op sevmiyorum yani :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PEk benzeri gibi ama benzemeyedebilir yani konuyla ilgisi olmayabilir ama(100. iletim yuhuuu :lol: )

One piece sevmiyorum çünkü adamlar kocaman oluyo burnu pinokyo gibi oluyo adam dev gibi 4 metre yani artık çocuğun kolunun falan uzamasını bile görmezden geldim ağzı yüzünün %70 lik kısmını kapsıyor o yüzden op sevmiyorum yani :P

Saçmalıklar diyor neyi sevmiyorsun demiyor,opun o ayrıntılarını anlamak için anime bilginin yüksek olması şart neyse;

One piece de fizik kuraları çok esnetiliyor.

Naruto da mangaka tarafından çizdiğini unutma huyu var. Bir ton bug oluştu bundan,Senjular nerede ne yapıyo bunlar? hadi ucihihayı itachi katletti. Bunlar üremeyi mi unutu,kendi kendilerini mi yok oldular.Seride ölüm olayını neden bu kadar zorluyor ki,öldür tamam diriltmen niye?

Kabuto gibi bir adamın Anko'yu kendisine yardımcı kullanarak içinde Madara'nın da bulunduğu bir edo ordusunu kontrol edebilecekken Oroç babanın Zetsu bedene sahip olmasına rağmen Haşirama'ya sahip çıkamaması.Neyse,uzar gider böyle.

Bleach=bu seride saçmalık yoktur. Çünkü güç dengesi yoktur,ne yapsa yeridir kısacası.

FT=natsunun iman gücüyle kimleri yendi,yine gidip lonca da erza dan tutta,lidere kadar tek yedi. Bu adamın gücü ortada,duygu büyüsü ne arkadaş?Tek bu büyüyü fit mi kulanabiliyor. Ft arkadaşlığı biliyor,ama diğer loncalar hep mi kötü resmen çizgi film mantığı iyi kötü kavramı.(duygu büyüsü olayı mangada geçmiştir,bu büyü antik bir büyüdür ve en güçlü büyüdür. Kimse bu büyüyü bilmez,ama ftde iman gücüyle bu büyü kulanılır.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.