Jump to content

Animelerdeki Saçmalıklar

DarkSoul

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu konuda animelerdeki fizik veya mantık vb. kurallarına uymayan veya uyarsa ıyy diyip animeden soğuyacağınız olaylar konuşacağız.

Mesela SAO'da bilgisayara girince veya Death Note'da Misa Hapise konup bağlanınca tuvalet ve yemek vb. ihtiyaçlarını nasıl karşılıyordu? vs. vs.

yazan oldumu bilmiyorum ama zaten SOA oyuncularını hastaneye kaldırmışlardı orda tüm ihtiyaçları giderilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animenin konusunu kesip işte Misa hapiste wc ve yemek ihtiyacını böyle karşılıyordu sahnesimi yapıcaklar :D Çok detaya takılma yoksa bir sürü sorun gözüne çarpar sıkılırsın....aslında orasını izliyic

Neden birisi one pieceyi kötüleyince direk narutoyu aşağılamaya başladığını sorabilir miyim,alışkanlığın falan mı? Animelerde saçmalık görmüyorum açıkçası gerçek dünya değil sonuçta..

Animede saçmalık olmaz tabii ama düşünmeden edemiyorum Durarara'da o kask Selty'nin kafasında -daha doğrusu boynunun üstünde- nasıl duruyor? Boynuna bağlıyorsa bile sabit durmaz uçar. Belki de kıyafet

Ya aslında sayılırmı bilmiyorum ama naruto shippuden de naruto ilk kez rasen shurikeni yaptıgında kendi koluma zarar vermişti ve tsunade bi daha yapmamasını istedi ama naruto bi çok kez yaptı ve bi etkisi görülmedi acaba ben mi kaçırdım bi kısmı diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya aslında sayılırmı bilmiyorum ama naruto shippuden de naruto ilk kez rasen shurikeni yaptıgında kendi koluma zarar vermişti ve tsunade bi daha yapmamasını istedi ama naruto bi çok kez yaptı ve bi etkisi görülmedi acaba ben mi kaçırdım bi kısmı diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

onda mantık hatası yok

orda naruto bide antremanını yaptığı için hasarı çok belirgindi

ayrıca senjutsu öğrendiğinde yaşlı kurbağa ona doğadan aldığın çakra ile daha hızlı iyileşirsin demişti

bunun üstüne kuramanın da iyileşmesine etkisi var

bu yüzden artık rahat rahat rasen shuriken kullanabiliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Mesela Hetalia'da Kuzey İtalya'nın dedesi (Antik Roma) ve kardeşi (Güney İtalya) belli . E bu çocuk nasıl doğdu ? Anası babası nerde ? HANİİ ? XD

2-Hetalia'daki diğer ülkelerin anaları babaları nerede ki ? Bir de o var . Gökten zembille inmediler herhalde XD

(Eğer Hamatora serisini bitirmediyseniz çok ağır spoiler olur , sonra sorumlusu ben olmam XD)

Hamatora'nın sonunda Art o kadar yüksekten düşüyo da sonra nasıl kurtuluyo ? Göstermemişler kardeşim ya XD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bleachte en başta o maskeli dev hollowlara korkudan party kurup girerken sonlara doğru bi kılıç darbesiyle 5 tane götürüyolardı.

Yani güç dengelerini iyi ayarlamak önemli.

güç dengeleri değişmiyor, ilerledikçe kontrol etmeyi öğreniyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.