Jump to content
Türk Anime TV Forum
DarkSoul

Animelerdeki Saçmalıklar

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu konuda animelerdeki fizik veya mantık vb. kurallarına uymayan veya uyarsa ıyy diyip animeden soğuyacağınız olaylar konuşacağız.

Mesela SAO'da bilgisayara girince veya Death Note'da Misa Hapise konup bağlanınca tuvalet ve yemek vb. ihtiyaçlarını nasıl karşılıyordu? vs. vs.

yazan oldumu bilmiyorum ama zaten SOA oyuncularını hastaneye kaldırmışlardı orda tüm ihtiyaçları giderilir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gördüm bunu o zaman

Triage x diye bir ecchi de normal olarak oppai si büyük tipler olur ama bir tanesi vardı böyle bişi olamaz onlarla nasıl savaşabilir hatta nasıl yürüyebilir böyle bişi olamaz [emoji33]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir

Ya aslında sayılırmı bilmiyorum ama naruto shippuden de naruto ilk kez rasen shurikeni yaptıgında kendi koluma zarar vermişti ve tsunade bi daha yapmamasını istedi ama naruto bi çok kez yaptı ve bi etkisi görülmedi acaba ben mi kaçırdım bi kısmı diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında sayılırmı bilmiyorum ama naruto shippuden de naruto ilk kez rasen shurikeni yaptıgında kendi koluma zarar vermişti ve tsunade bi daha yapmamasını istedi ama naruto bi çok kez yaptı ve bi etkisi görülmedi acaba ben mi kaçırdım bi kısmı diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

onda mantık hatası yok

orda naruto bide antremanını yaptığı için hasarı çok belirgindi

ayrıca senjutsu öğrendiğinde yaşlı kurbağa ona doğadan aldığın çakra ile daha hızlı iyileşirsin demişti

bunun üstüne kuramanın da iyileşmesine etkisi var

bu yüzden artık rahat rahat rasen shuriken kullanabiliyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1-Mesela Hetalia'da Kuzey İtalya'nın dedesi (Antik Roma) ve kardeşi (Güney İtalya) belli . E bu çocuk nasıl doğdu ? Anası babası nerde ? HANİİ ? XD

2-Hetalia'daki diğer ülkelerin anaları babaları nerede ki ? Bir de o var . Gökten zembille inmediler herhalde XD

(Eğer Hamatora serisini bitirmediyseniz çok ağır spoiler olur , sonra sorumlusu ben olmam XD)

Hamatora'nın sonunda Art o kadar yüksekten düşüyo da sonra nasıl kurtuluyo ? Göstermemişler kardeşim ya XD

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bleachte en başta o maskeli dev hollowlara korkudan party kurup girerken sonlara doğru bi kılıç darbesiyle 5 tane götürüyolardı.

Yani güç dengelerini iyi ayarlamak önemli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bleachte en başta o maskeli dev hollowlara korkudan party kurup girerken sonlara doğru bi kılıç darbesiyle 5 tane götürüyolardı.

Yani güç dengelerini iyi ayarlamak önemli.

güç dengeleri değişmiyor, ilerledikçe kontrol etmeyi öğreniyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

güç dengeleri değişmiyor, ilerledikçe kontrol etmeyi öğreniyorlar.

haklısın ama demek istediğim hadi renji ichigo filan toyda yanılmıyosam takım kaptanları bile tek başına girmiyodu en başta yanılıyosam gomen :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş