Jump to content

Animelerdeki Saçmalıklar

DarkSoul

Önerilen İletiler

Neden birisi one pieceyi kötüleyince direk narutoyu aşağılamaya başladığını sorabilir miyim,alışkanlığın falan mı?

Animelerde saçmalık görmüyorum açıkçası gerçek dünya değil sonuçta..

One piece de kötüledim,bleachide kötüledim,narutoyu da kötüledim. Ne demek istedin tam anlamadım?

Aynısını naruto içinde yapsa aynısını derdim. Sevmediğin değil,saçma yönünü soruyor. One piece in fizik kuralarıyla ilgili bir sorunu var bunu da söyledim. Bleachte saçmalık yok zaten. Naruto da çok bug var,bu okurken bile nasıl yani dediğim şeyler. Bu başlıkta söylemekte de hata görmedim. Bütün buglarını söylesek one piece 10 sayfa narutoya 50 sayfa giderdi buna gerek yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animenin konusunu kesip işte Misa hapiste wc ve yemek ihtiyacını böyle karşılıyordu sahnesimi yapıcaklar :D Çok detaya takılma yoksa bir sürü sorun gözüne çarpar sıkılırsın....aslında orasını izliyic

Neden birisi one pieceyi kötüleyince direk narutoyu aşağılamaya başladığını sorabilir miyim,alışkanlığın falan mı? Animelerde saçmalık görmüyorum açıkçası gerçek dünya değil sonuçta..

Animede saçmalık olmaz tabii ama düşünmeden edemiyorum Durarara'da o kask Selty'nin kafasında -daha doğrusu boynunun üstünde- nasıl duruyor? Boynuna bağlıyorsa bile sabit durmaz uçar. Belki de kıyafet

Animede saçmalık olmaz tabii ama düşünmeden edemiyorum Durarara'da o kask Selty'nin kafasında -daha doğrusu boynunun üstünde- nasıl duruyor? Boynuna bağlıyorsa bile sabit durmaz uçar. Belki de kıyafetine tutturuyordur ya da şu "gri dumanımsı şey"i kaskın içine doldurup sabit tutuyordur diye düşünüyorum.

Saçmalık bulup "aa bak bu yanlış böyle olmaz" demek yerine, gerçekmiş gibi düşünüp teori üretmek daha çok hoşuma gidiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

amane misa konusunda animenin o naktasını tekrar izle istiyosan orda

misa tuvalete gitmek istiyorum

l daha demin gittim

misa ozaman altıma yapim hem izlersin sapık

diyodu diye hatırlıyorum hatalı olabilir ama bundan yola çıkarak ya biri levaboyaa götürüyo kapıda bekleyip sonra tekrar bağlıyo yada direk kova veriyorlardır :D

ama death note da yakıştıramadığım bi yer vardı raye penperin eşi ehliyetini uzatıyo ismini yazıyo sonra ben kirayım diyo orda hiçmi ehliyetin sahte olmasını düşünmedi belki ryukun kahkahaları kesildiği içindir ama saçma gelmişti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animede saçmalık olmaz tabii ama düşünmeden edemiyorum Durarara'da o kask Selty'nin kafasında -daha doğrusu boynunun üstünde- nasıl duruyor? Boynuna bağlıyorsa bile sabit durmaz uçar. Belki de kıyafetine tutturuyordur ya da şu "gri dumanımsı şey"i kaskın içine doldurup sabit tutuyordur diye düşünüyorum.

Saçmalık bulup "aa bak bu yanlış böyle olmaz" demek yerine, gerçekmiş gibi düşünüp teori üretmek daha çok hoşuma gidiyor :D

Saçların havada öyle durması falan o çizimlerin değişmez kuralıdır. Normal olsa saçmalık olurdu yani :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğlenceli konu :D gidip de animelere gerçekçi bakmayın falan diye yorum yapmak yanlış çünkü zaten konuyu açan da farkında bunun eğlencesine açmış işte :P

Resmi ekleyen

aklıma direk bu geldi :D

Doğru, çok doğru!

Animenin konusunu kesip işte Misa hapiste wc ve yemek ihtiyacını böyle karşılıyordu sahnesimi yapıcaklar :D

Çok detaya takılma yoksa bir sürü sorun gözüne çarpar sıkılırsın....aslında orasını izliyiciye bırakıyorlar aslında en kötü ihtimal aç kalıp altlarına yapıyorlardır mantıklı cevap budur...

Zaten bende saçmalıklar olunca aklıma bunlar girince sinir oluyom az daha soğuyodum bissürü animeden... :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahahaaa çok güldüm ya :D

Selty'nin mantıklı olması ile ilgili değilde kafasında ki kaskı sorgulamışsın :D :D

PS:

Hadi çizim mantıksızlıklarını bir kere bıraktım...

Naruto göbeğinde 50 küsür metrelik 9 kuyruklu canavar barındırıyor,İchigo ölsede boynuzlarıyla tekrar diriliyor,Luffy Dedektif Gadget gibi şişiyor ,Gintoki tahta kılıcıyla robotları kesiyor ( Birde özel durumlarda Bankai açıyor -_- ) ,Elemanın biri osurmasıyla gezegenleri patlatıyor.H.O.T.D.'de adam zombilerin ortasında kızlara havasını atıyor...

Bizim Hilmide hala otursun animede mantık arasın...

Bütün dünyayı ilgilendiren savaşlar falan Japonyada oluyor -_- Adamlar dünyayı kurtarıyorda sizin ruhunuz duymasın uyuyun... :ph34r:

Dikkat Hilmi hayali karakter mantık aramayın :P :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahahaaa çok güldüm ya :D

Selty'nin mantıklı olması ile ilgili değilde kafasında ki kaskı sorgulamışsın :D :D

Dedim ya gerçekmiş gibi düşünüp teori üretmek daha çok hoşuma gidiyor. Hem ben bir şey izlerken onun içindeymişim gibi hissedip o dünyayı kabulleniyorum, bir gün yolda karşıma gerçekten Selty çıksa yine ilk kaskı sorarım :D :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Death Note'da Misa Hapise konup bağlanınca tuvalet ve yemek vb. ihtiyaçlarını nasıl karşılıyordu? vs. vs.

Hacıt normal filmlerde bile gösterilmiyorlar bu tip ayrıntılar, belki biz L'i izlerken o tuvalete götürülüp getiriliyor ve yemeği yediriliyor :lol:

İşte bu yüzden seinen animeleri daha çok seviyorum, daha gerçekçiler :wub: :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

shoujo animelerde iki bölümde hop diye aşık olunmasını mantıksız buluyorum, ama böyle ufak bir itiraf için de 50 bölüm bekletirlerse suyunu çıkarmış oluyorlar bence ._. yani kararında olmalı her animenin farklı bir akışı var  :smile_bilmem:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.