Jump to content

Shingeki No Kyojin 2014'de Bir Live Action Çıkaracak!

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Shingeki No Kyojin" (Attack On Titan) ile ortada dolaşan uçuk şeyler dolaşırken, animenin mangakası olan Isayama Hajime'den aynı zamanda bir "Live Action" filmi çekileceğine dair bilgi geldi. "Shi

Hiç bir animenin filmini izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum.Baktım herkes hayal kırıklığına uğruyor,animeleri anılarımdaki güzel sahnelerle hatırlamam daha iyi olur diye düşündüm,izlemedim.Ama Shingeki no Kyojin'in filmi çıktığında belki herkesi şaşırtacak derecede güzel olur,o zaman fikrimi değiştirip izleyebilirim.Gerçi güzel olması için Japonları oynatmamaları gerekiyor bence :D Kendi çizimlerine hiç benzemiyorlar çünkü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir animenin filmini izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum.Baktım herkes hayal kırıklığına uğruyor,animeleri anılarımdaki güzel sahnelerle hatırlamam daha iyi olur diye düşündüm,izlemedim.Ama Shingeki no Kyojin'in filmi çıktığında belki herkesi şaşırtacak derecede güzel olur,o zaman fikrimi değiştirip izleyebilirim.Gerçi güzel olması için Japonları oynatmamaları gerekiyor bence :D Kendi çizimlerine hiç benzemiyorlar çünkü.

hahaa haklısın :D hiç benzemiyorlar :D o ayrıda ben en büyük hayal krıklığımı avatar son hava bükücü filminde yaşadım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.