Jump to content

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

lamirox

Önerilen İletiler

lamirox güzel cevap :)

hmm tabiki isterdim ve 2-3 yıl icinde basliycam ins konu kafamda bitane var ama daha kaba taslak (: bi tutam soyliyim :)

Bildigimiz gibi bazı bebekler dogum sırasinda ölüyor veya dogduktan hemen sonra peki ya eger gercekten bitanesi yaşasaydı ne olurdu ? bi gün evde işleriyle ugrasan bi kadın ( hamile ) dogum sancisi tutuyor ve alel acele hastaneye kaldiriliyor bu arada bu sırada gerceklesen olaylarin hepsi sans eseri bebegin dogmasi icin oluyor . sonra bebek doguyor büyüyor ve hikaye basliyor (:

Çizimlerin hepsini yapmayi istemezdim ana karakter ve asil olan yan karakterleri çizmek isterdim mekan kısmını baskasinin konuyuda aslinda baskasinin dewam ettirmesini isterdim ((:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben SAO'dan ilham alarak bir MMORPG animesi düşündüm.Konusunu biraz açayım.   Yıl 2029 MMORPG oyuncularının en büyük hayali olan sanal gerçeklik teknolojisi icat edildi.Bu teknoloji ile REAL Online ad

Bilinmeyen bir bölgeye bir yolcu uçağı düşer. Kazadan sağ kalan tek kişi sıradan bir lise öğrencisi Lou, enkazdan çıktığında karşısında eşi benzeri olmayan, cennet gibi bir manzara bulur, Lou hayatı

Ben sadece erkeklerin olduğu, kızların adının bile geçmediği bi anime yapmak isterdim, çünkü kız karakterlere sinir oluyorum.

Yapacağım anime muhtemelen bir yaoi olurdu. Karakterlerim serseri Punk veya Rock'çı tipinde piercingli, dövmeli, deri falan giyen uzun saçlı, makyajlı karakterler olurdu. Animenin konusu ise can sıkıntısından evden kaçmış bir oğlanın motorbisikletle dünyayı dolaşıp arka sokaklardan yakışıklı fakat hayattan bezmiş, yalnızlıktan bıkmış erkekler toplayıp bunlardan bir gangster çetesi kurması daha sonra güçlenerek sonra mafyaya katılmaları, karakterler arasındaki romantik ilişkiler, kavgalar, animelerin genelinde olduğu gibi yalnızlığı farklı boyutlardan ele alacak tarzda bir şey olurdu. 

Çizimlerini kendim yapmak istemezdim, çünkü çok güzel çizemiyorum. Ne yapar ne eder Lily'ye çizdirirdim sanırım. Aklımdaki karakterleri en güzel nun çizeceğine inanıyorum çünkü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Ben anime yapsaydım , ilkin sıradan bir şey yapardım , aklımda olan bisse var  ama macera arayanlar için sıkıcı olabilir ,

[Mektup Aşkı] Herşey bir lokantada başlıyor .

yazıp siteye koymayı düşünüyorum da kelime hazinem yeterli değil. :D birde konu içeriğinin sıkıcı gelmesinden korkuyorum :D,

Özetlemek gerekirse :Bir kız var erkek arkadaşından ayrılıyor, hayat dan küsüyor ,arkadaşları kafasını dağıtmaya çalışıyor kızın.Kızı lokantaya çağırıyorlar ,eski erkek arkadaşı tesadüfen ordadır ,kimse farketmez,eski erkek arkadaşınında yurtdışından dönmüş bir arkadaşı var sohbet ederlerken ,kızımız lokantaya giriyor yurtdışından gelen çocuk ilk bakışda aşık oluyor bunu tabi kimseye demiyor.

Mektup Aşkı ne alaka diyeceksiniz, yurtdışndan dönen çocuğumuz kızı daha sonra takip ediyo evine kadar ,ve ona mektup yaziyor kız tabi bunu birtür eşşek şakası sanıyo ama zamanla o da yazıyor ona :D eheh öyle birşey işde 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.