Jump to content

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

lamirox

Önerilen İletiler

• 11 ay sonra...
  • Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben SAO'dan ilham alarak bir MMORPG animesi düşündüm.Konusunu biraz açayım.   Yıl 2029 MMORPG oyuncularının en büyük hayali olan sanal gerçeklik teknolojisi icat edildi.Bu teknoloji ile REAL Online ad

Bilinmeyen bir bölgeye bir yolcu uçağı düşer. Kazadan sağ kalan tek kişi sıradan bir lise öğrencisi Lou, enkazdan çıktığında karşısında eşi benzeri olmayan, cennet gibi bir manzara bulur, Lou hayatı

Fantastik,Mistik,mitolojik,aksiyon,macera, karışımı bir anime yapmak isterdim aslında şuan hikayesini bile yazıyorum belki ilerde şans yüzüme gülerde faaliyete geçiririm diye...

Çizimlerini yapmak istemezdim çünkü cidden kötüyüm insan çiziminde :D

2. Seri olarak yapmayı düşünürdüm ilk serinin ismi...Karanlık Çağ...olabilir...

konusunu açmıyacam çünkü konun kaliteli olduğunu düşünüyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

psikolojik,sosyolojik veya felsefi birşey olurdu herhalde, içinde macera,aksiyon,gerilim ve dramı bol, ama mümkünse içinde aşk konusu olmasın, yoksa cılkı çıkıyor animenin :lol: gerçi aşk olmazsa dram ayağı eksik kalır :D çünkü bütün aşklar genelde drama dönüşüyor, pek mutlu son olmuyor -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...
  • 2 hafta sonra...

Ben SAO'dan ilham alarak bir MMORPG animesi düşündüm.Konusunu biraz açayım.

Yıl 2029 MMORPG oyuncularının en büyük hayali olan sanal gerçeklik teknolojisi icat edildi.Bu teknoloji ile REAL Online adında bitirme ödülü 20.000.000 yen olan bir MMORPG oyunu açılır..Ana karakterimiz Akira ise 19 yaşında yaşamaktan keyif alan bir karakterdir.Bir gün kaza geçirir ve bedeni iflas eder.Ölmek üzere iken beyni REAL Online sanal gerçeklik cihazına bağlanır.Ne olduğundan haberi bile olmayan Akira gözlerini sanal bir dünyada açar.Oyunun daha ilk gününde sisteme bir virüs bulaşır ve dönüşümsüz olarak oyunu bozar.Oyunun ayarları çok daha zorlaşmıştır.Oyunda ölen bir karakter oyuna devam edemez ve oyundan tamamen elenir.Ödülü alabilmek için  ise  bir Kıyamet Ejderi'nin öldürülmesi gerekmektedir.Nerede olduğunu anlayan ve gerçekte kısmen ölü olan Akira için çok daha zorlaşmış bir dünyada ödülü almak için oyuna başlar.Ama Akira ise gerçek dünyada kısmen ölü olduğundan habersizdir.

Kaba olarak ve 1-2 düzeltme ile böyle bir şey oldu.Az daha zorlasam güzel bir şeyler çıkabilirdi sanki :D  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.