Jump to content

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

lamirox

Önerilen İletiler

Bilinmeyen bir bölgeye bir yolcu uçağı düşer. Kazadan sağ kalan tek kişi sıradan bir lise öğrencisi Lou, enkazdan çıktığında karşısında eşi benzeri olmayan, cennet gibi bir manzara bulur, Lou hayatının geri kalanını bu eşsiz yerde geçirmeye karar verir.

Ha, tabii ki Lou'nun bu Cennet gibi yerde yalnız olmadığını anlaması uzun sürmeyecektir...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben SAO'dan ilham alarak bir MMORPG animesi düşündüm.Konusunu biraz açayım.   Yıl 2029 MMORPG oyuncularının en büyük hayali olan sanal gerçeklik teknolojisi icat edildi.Bu teknoloji ile REAL Online ad

Bilinmeyen bir bölgeye bir yolcu uçağı düşer. Kazadan sağ kalan tek kişi sıradan bir lise öğrencisi Lou, enkazdan çıktığında karşısında eşi benzeri olmayan, cennet gibi bir manzara bulur, Lou hayatı

• 2 sene sonra...

Lise 1. sınıf 4 oda arkadaşı etrafında şekillenen bir slice of life

1. Kişi: Çeşitli nedenlerden dolayı erkek yurdunda kalmak zorunda kalan eşcinsel bir arkadaşımız. Tanısak aslında severizdir ama çekinceleri vardır.

2. Kisi: Bu çocuğun tam 5 ablası, sürüyle yeğeni var. Ailedeki tek erkek çocuk olduğu için fazlasıyla pohpohlanan, gözlemlenen, çekiştirilen biridir. O da "bıktım artık sizden bi rahat verin" modundadır ama ailenin en küçüğü olduğu için pek ciddiye alınmaz. Aile üyelerinden sık sık yurda ziyarete gelen olur. Zaman zaman ailesinden yakınan, canayakın, arkadaş canlısı bir kardeşimiz.

3. Kişi: Ailesini trajik bir şekilde kaybetmesi sonucu "bana bir şey olursa kimsenin arkamdan üzülmesini istemiyorum" moduna bürünen,  sosyal olsa da insanlarla arasında hep bir mesafe olan, bir yüzü karanlık, hayatı bodoslama yaşayan biri. Rehberlik hocası bu çocukla fazlaca ilgilidir. Sonra çocuğa aşık olur..

4. Kişi: Genellikle "sen neden bu kadar sessizsin?" izlenimi veren ama kritik zamanlarda süpriz çıkışları olan biri. Anime manga meraklısı, iyi bir gözlemci, ressam bir arkadaşımız. Hayatı "hayatım bir anime olsaydı, ben başrol olsaydım, nasıl bir karakter izlemek isterdim?" diyerek yaşamayı sever. Popüler ve despot sınıf başkanı kendisiyle oldukça ilgilidir..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.