Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
lamirox

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

Recommended Posts

hikaye, karakter ve türü nasıl düşünürdünüz bir anime yapmak istermiydiniz  ben bir anime yapmak isterdim hikayesi olsun karakter ozellikleri ya da cizimi peki ya siz yapmak istermiydiydiniz

[shadow=red,left]Bende isterdim bir anime yapmak. Ama mutlaka yani kesin olarak konusu shoujo olurdu. Çünkü ben shoujo hastayım vede ismini; "Rüyalar Ülkesi" gibi birşey koyardım heralde! :-\[/shadow]

Esinti;senin yazını okuyacam diye gözlerim sharingan gibi kızarıyordu.Ama konuya bakıp diyebilirim ki o kadar anime varki her türden,gerek yok.Olanların hepsini izledim mi de kalkışayım. :) Topu topu 85 tane izledim.

Kusura bakma kardeş:) sevdim bu ışıltılı yazıyı bazı forumlarda pek olmas ayrıca 2. forum üyeliğim bir önceki ou'ydu kapandı çok aladım ama tartışma çıkmış adminler arası inş. burası kapanmaz ayrıca sen bayağı bir izlemişsin :) 85 az değil ama nasıl vakit bulkuyorsan bnm bepğendiğim türde anime yok yha olsa keşke:( olanların hepsi bitti

Okul içinde geçen bir anime olacak Bir aşk üçgeni olacak bunlar birbirlerini yiyecekler(komik bir şekilde olmicak tabiki dram Fln)Tam bir depresyonik eser :) :)

İçinde mutlaka aşk olmalı ve izlerken gülmeliyim tabi birazda dram tabi bu tadında bırakılmalı

Veya tamemen bilim kurgu üzerine olabilir...bu konuda oldukça geniş bir yalpazeye sahip :)

iki arkadaşın dünyayı dolaşıp br sürü macera atlatması ve her gittii ülkede yeni arkadaşlar edinmesi bilmediği keşfetmedii bir kişiliği olurdu çok karmaşık kafa kurcalayan bir anime yapardım :D

süpergüçleri olan bi kız ve bu kzın sırrını bilen tek kişi : Okulun en dışlanan çocuğu ( Örn : The world god only knows daki kami-smaa olabilr . :D ) :D çünkü hep erkeklern süpergücü oluo

Author of the topic Posted

cok güzel fikirler yazmışsınız bayıldım gerçekten harika fikirlerrr :D :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...