Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Dediğim gibi gerçekten anlıyacaksın,yanlış anlama belki sen farklı çıkarsın ama senin gibi tanıdıklarım da vardı. İyi çocuklarda,ama gereksiz önyargıları vardı. One piecei çin değil bu dediğim her şey için geçerli

Vala witch gördüğün gibi xfactoria senden de ağır konuşurdu bu anime için,şu an ben bile şaşırdım doğrusu....

Büyüyünce teriminden nefret ederim. Yaş ilerledikçe bir şey değişmiyor acı çektikçe değişiyor.

XFactoria eskiden OP antisiyse beni ilgilendirmez. Ben ağır konuşmuyorum. Ben nefret etmiyorum. Ben sadece gördüğümü ve düşündüğümü söylüyorum.

Zor bir şey değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Büyüyünce teriminden nefret ederim. Yaş ilerledikçe bir şey değişmiyor acı çektikçe değişiyor.

XFactoria eskiden OP antisiyse beni ilgilendirmez. Ben ağır konuşmuyorum. Ben nefret etmiyorum. Ben sadece gördüğümü ve düşündüğümü söylüyorum.

Zor bir şey değil.

Gördüğün bir şey yok düşünebilirsin tabi. Birde ben senin ne demek istediğin anlıyorum gayet,senin sandığın gibi bir seri değil izlemeyebilirsin orası ayrı konu ben sana izlemen için değil yanlış bilgini düzeltmeye çalışıyorum. Bir insan acı çektikçe değil gördüklerini anladıkça olgunlaşır. Ve bir insan çocuksu şeyleri sevmiyorum diyorsa sandığı gibi olgun değil olgun olmaya çalışmaktadır. Her ergenliğe giren insanın kafasında olan şeyler bunlar sana özgü bir şey değil neyse uzadı bu konu. One piece hakında soru sormak istiyorsan sorda bu dediklerin düşünceler başlığına ait

edit=bu lafları da sevmiyorsun biliyorum ama yinede söyleyeyim. Bu seriyi ben 2 kere bırakmıştım ve saçma sapan nakama makarasını sevmiyorum çizimleri çok çocuksu luffy çok aptal gibisinden şikayetleri senden daha fazla dile getirdim. Arkadaş zorla izletirdi,idaaya girdik beğenmem dersem o da zorla dragon ball izleyecekti. O da dragon ball izledi bende one piece :D (dragon ball dememin nedeni op db özentisi dememdi arkadaşa)

@leffwn

trolleme la benim başlığımı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

edit=bu lafları da sevmiyorsun biliyorum ama yinede söyleyeyim. Bu seriyi ben 2 kere bırakmıştım ve saçma sapan nakama makarasını sevmiyorum çizimleri çok çocuksu luffy çok aptal gibisinden şikayetleri senden daha fazla dile getirdim. Arkadaş zorla izletirdi,idaaya girdik beğenmem dersem o da zorla dragon ball izleyecekti. O da dragon ball izledi bende one piece :D (dragon ball dememin nedeni op db özentisi dememdi arkadaşa)

Yok anlamadın sen beni, ben hiçbir zaman "bu çok çocuksu" falan demedim, olay o. One Piece!i sevmiyor da değilim esasen. Bilmiyorum çünkü. Bilmediğim şeylerle ilgili bir şey hissedemem. "Anti" değilim anlayacağın. Sadece düşüncelerimi dile getirdim. Eğer beni bir "anti" olarak düşünmeden okursan One Piece karşıtı bir şey demediğimi göreceksin. Bu başlıkta yaptığım her lafa genelde insanlar ben OP'den nefret ettiğim için diyormuşum gözüyle bakıyor, ama olay öyle değil işte.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok anlamadın sen beni, ben hiçbir zaman "bu çok çocuksu" falan demedim, olay o. One Piece!i sevmiyor da değilim esasen. Bilmiyorum çünkü. Bilmediğim şeylerle ilgili bir şey hissedemem. "Anti" değilim anlayacağın. Sadece düşüncelerimi dile getirdim. Eğer beni bir "anti" olarak düşünmeden okursan One Piece karşıtı bir şey demediğimi göreceksin. Bu başlıkta yaptığım her lafa genelde insanlar ben OP'den nefret ettiğim için diyormuşum gözüyle bakıyor, ama olay öyle değil işte.

Ben zaten sana anti demedim ki witch hiç bir zaman. Dememeye de gayret gösterdim,seni anladığım kısım şudur ben bir takım shoenen seriler izledim ama ilgimi çeken türler değiler ve one piece bana itici geliyor bu açıdan başlama isteği yok içimde ufacık bir alev olsa başlardım ama sıfır istek
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dur biraz op neden sevilmez açıklayayım :D kendi düşüncelerim ile tabi :D

1. Arclar çok uzun olduğundan (helede çoğu arcın içinde 10 bölüm kadar sırf komik olaylar anlatılıyor sinir oluyorum keşke hepsi marineford yada impel down gibi olsaydı)

2. 10 bölüm izleyip çizimleri kötü denmesi

3. Her izleyen kişinin opu övmek için diğer animeler saydırması

4. shounen olması (bu da benim düşüncem naruto ile op shounen olarak benim için batmıştır güzelim seinen olacak serileri shounen yaptılar ya :( )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben zaten sana anti demedim ki witch hiç bir zaman. Dememeye de gayret gösterdim,seni anladığım kısım şudur ben bir takım shoenen seriler izledim ama ilgimi çeken türler değiler ve one piece bana itici geliyor bu açıdan başlama isteği yok içimde ufacık bir alev olsa başlardım ama sıfır istek

O zaman sen de shounen serileri pek sevmeyip vakti de olmayan bir liselinin neden OP izlemediğini anlarsın.

Hem cidden sevemiyorum öyle üzüp üzüp sonra mutlu olan hikayeleri. Olmuyor. Herkes bir mutlu bir azimli bir hırslı. Naruto da öyle, ağzına kürekle vurasım geliyor onun da.

Bir de @Leffwn OP nasıl seinen olurdu bilmem de Naruto'dan seinen çıkacaksa Uchiha katliamından çok güzel çıkardı cidden. Pain'in hikayesi de öyle tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de @Leffwn OP nasıl seinen olurdu bilmem de Naruto'dan seinen çıkacaksa Uchiha katliamından çok güzel çıkardı cidden. Pain'in hikayesi de öyle tabii.

korsanlarla ilgili olunca çok iyi seinen olacak bir seri o yüzden dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ikisi de sağlam seinen olurdu orasına şüphe yok ben shoenenler arasında en iyisi diyorum zaten ikinizden de daha ağır seinenciyimdir biliyon erdem

edit=witch opta çok katliam var hacı ama ön planda değiler varoşların yakılması robinin olduğu koca adanın hükümet tarafından yakılması ama bir huyu var öldürmeyi sevmiyor. Marineforda adam öldürdü başka da öldürmedi. Gördüğün gibi bence vapabund en iyisidir. Ama nesnel olarak en iyi seri one piece diyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ikisi de sağlam seinen olurdu orasına şüphe yok ben shoenenler arasında en iyisi diyorum zaten ikinizden de daha ağır seinenciyimdir biliyon erdem

edit=witch opta çok katliam var hacı ama ön planda değiler varoşların yakılması robinin olduğu koca adanın hükümet tarafından yakılması ama bir huyu var öldürmeyi sevmiyor. Marineforda adam öldürdü başka da öldürmedi. Gördüğün gibi bence vapabund en iyisidir. Ama nesnel olarak en iyi seri one piece diyorum.

Edit=xfactoria hızlı gidiyorsun yaza gelirsin enies lobye beklerim nasıl bir değişimi olacağını erdem optan sonra seinenlere sardı,baya değişti çocuk. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.