Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Şimdi itiraf edin hepinizi 5-10 bölüm en fazla 30 bölüm izleyip,bütün animeyi çözüp sevmiyorum çok dandik dediğimiz bir seri :)

O duyguyu biliyorum çünkü o duygu bende de vardı. Ama ilginçtir ki millet ilerden ne olacağını sormak yerine çamur atmayı tercih ediyor. Neden böyle anlamış değilim. Millet neden sevmiyor bu seriyi,sevmediğinizi yönlerini açıklayarak söyleyin bu başlıkta,güncelde olan da söylesin mesela ben başlayayım;

Fizik kuralarını çok esnetiyor. Yıldırım lastiğe etki etmiyor diyor ama yıldırımın yaydığı ısı ile erimesi gerekirdi lastik ama bu garipliğin aynısı zoro veya robin 1 milyon volt yeyince ölmedi,kısacası fizik kuraları çok esnek.

Yeni dünya da korsanlar kaslı maslı 3.5 metrenin altında adam yok,bizim luffy velet kaldı orada,la bi adam 2 yılda hiç mi boy atmaz,aksine bide küçülüyor. Hadi lastik boy atmıyor dersin de,bizde o kadar izledik küçücük lastik adamın 20 metre adamı tek eliyle savurması garip geliyor biraz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Bu yazıdan sonra okudum ve beğendim. Vede zaten aneme ve mangaların 1. kuralık fizik kurallarının olmaması.

Seinen serilerde böyle değildir,shoenen de fizik kuraları önemsizdir ama one piece biraz daha farklı bu konuda. Kılıç savurması ile gemileri 2 ye bölmeler gibi. Hiç rahatsız etmez seni izlerken bunlar ama göze batıyor bazen. Kizaru ve enel konusunda oda biraz hatta yaptı gibime geliyor. Bu adamı çok övüyoruz açıkçası da hak ediyor,ama sonuçta tanrı değil hatta da yapar.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben 100 küsuruncu bölüme gelip yarıda bıraktım.Çok uzun yahu ve bir konuyu en az 15 bölüme yayıyor.100 bölümde daha 3 savaş oldu.Ayıbediyorlar.

Bendensin bende arabasta da bırakmıştım,2 ay sonra döndüm seriye :)

O uzunlukların sebebini ilerde anlarsın,arabasta ve gökyüzü adasın grand line ve one piece tanıtmak amaçlı olan arclar oldukları için gereksiz bir uzunluğa sahipler. Arabasta da önemli olan şeyler antik silahlar,savaş lordları,güç dengesi ve luffynin ünlüleşmeye başlaması,gökyüzü adası ise karasakalın göründüğü 2. yer(ilki davul adasında bir grup korsandan bahsediliyor onlar karasakal tayfası),hakinin tanıtıldığı yer,dof korsanları gibi şeyler tanıtılıyor. Ondan sonra gereksiz bir tilki var,sonra rahatsın,hep heyecan hep heyecan enies loby de için titrer zaten,duygusal biri değilimdir ama her yaşamak istiyorum lafını duyduğumda içim titrer gözlerim dolar. Ödül aldığı bir arctır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.