Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Cizimleri cok kotu..Ana karakter Luffy ama sanki Luffy biraz sapsal..Gecmisi falan iste..Ben Op sevmiyorum :D

Çizimleri en iyi olan seridir 99 da başlamış açç narutonun 2003deki halini gör bir. Luffy pervasız biri aptal ama naruto gibi sinir bozucu değil,milleti hayran bıkrakan bir aptalığı vardır. Geçmişi çok sağlam çizimleri ilerde nasıl oluyor diyorsan

izle derim....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Ben pek sevmemişimdir ama yakın çocuklarım izler diye korkar oldum..... ;)

Tam anlamadım ama sormak istediğiniz bir şey varsa sor yardımcı olurum. Sevmiyeceğini düşündüğüm pe adam yok kimisini 20lerde kimisini 100lerde bağlar. Benim gibi inatçıysan 200lere vurur bu. Tabi ondan önce de sevdiğim yerleri vardı ama çok uzun geliyordu.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bn çok uzun serileri izleyemiyorum sorun o..... :D

ama şu görüntü ne diyor söylemmi biz 85 yaşına gelip ölsek bu anime devam eder yani çabuk bitmez.....

Aynen öyle haklısın.

710 bölüm manga 1000'i çok rahat geçicek oda ağzıyla dedi zaten...

Emin ol bu uzunluğu içinde işlediği çok fazla konu olması,şu an bir savaş çıkarsa 200 bölüm dolu dolu savaş yapar,çok fazla karakter ve hepsi çok önemli karakterler. Üstüne üstlük güç dengeleri sağlam.

İZlediğin ve okuduğun zaman,sende bitmesinin gereksiz olduğunu anlarsın zaten. Anlatmadığı çok gizem var. Bu tobi kimdir gibi değil,gizem çözülünce dünyanın sarsılacağı gizemler.

Saklı tarih

Kong ne yapıyor?

Dragon ne yapıyor?

Shanks o kadar yıl ne yaptı?

One piece ne?

Kuma neden robot olmayı kabul etti?

Vegapank dragonun adamı mı?

Eski amiral aoajinin hedefi ne?

Beyazsakal tayfası,crocodille ne yaptı?

Boney nasıl kaçtı?morukları gençleştirmek için mi?

Sayarım böyle bir ton soru...

Ek olarak gerçek tarihe ve sosyal olaylara gönderme yapması;

Irkçılık(balıkadam ve insanlar)

Sınıf ayrımı(luffynin çocukluğunda yakılan varoşlar,kutsal ejderlerin kendilerini insan üstü görmeleri)

Gerçek adalet(smoker gibi idealirine sadık birinin luffyi yakalamadan bırakması)

Aile(kan bağı olmamasına rağmen,korsan tayfası toplayıp en güçlü adam olan bütün tayfası ona baba diyor. Beyazsakal birde ace ile luffynin kardeşliği(itach sasukeye benzemez) )

Olaylara gönderme;

Gökyüzü adasında kızılderiler ve ispanyoların olayına çok güzel gönderme yapması.

Abd nin petrol için gönderdiği ülkeleri karıştırıp kurtarmaya gelme numarası yapan ajanlar.(arabasta)

Balıkadamlardan ırkçılığı sonlandırmaya çalışan kraliçenin sukist edilmesi bir balıkadam tarafından(bazı ırkçılığı sonlandırmaya çalışan abd liderleri kendi ırkları oaln beyazlar tarafından suikaste kurban gitmiştir)

Bu da daha uzar gider...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü güçlenmiyor falan, one piece öyle değil ki 50 bölümde bağlıyor kendine, ondan sonrası zaten kendiliğinden geliyor, naruto ne ya, yemin ediyorum element dönüşümünü öğrenene kadar naruto animesinin gözümde beş kuruş değeri yoktu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana vakit kaybı gibi geldi 10 bölüm izledim ilerde güzel olacağını biliyordum ama dedim 50 bölüm daha izlersem vaktimi çöpe atarım onun yerine 2 tane seri bitiririm :) 

Bana göre animenin başı iyi olcak izledim 1.60 boyundaki velet kolunu 50 metre uzatıyor ve tek atıyor çok saçma geldi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.