Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Belki olaylar biraz karışık olduğu için sevilmeyebilir (Şahsen ben çok seviyorum öyle şeyleri :D) Veya insanlar ana karekteri elbette çoğunlukla diğer karakterlerden daha fazla severler fakat One Piece'de Luffy her bölümde ana karakter olmuyor hatta bir süre sonra diğer Tayfa Üyelerinin olayları daha çok gösteriliyor şahsen ben herkesin eşit olmasını sevdim bu animede fakat iyi karşılamayanlarda olabiliyor :/ Belki bu yüzden bazı insanlar tarafından sevilmeyebilir.흫_흫

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Şu an en sevdiğim seridir, yine de ilk başta ki ben güncele geldiğimde yıl 2010du, naruto gibi çizimleri güzel bir anime dururken ya da ne bileyim bleach, one piece neden japonyada en çok beğenilen seri neden herkes adından söz ediyor diyr düşünürdüm. Alabastaya hatta ortalarına kadar izledim ama o kadar sıkıldım ki arada bleachde güncele geldim. Derkeeen izleyecek seri bulamayınca hadi bakalım diye yeniden başladım. Bir baktım aman allahım sabondy başladı... one pieceden zevk almaya başladığım ilk arctır. Marineford derken... 5-6 yıl olmuş. Ailece izliyoruz oda bey, size şifa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Açıkçası OP'yi bırakanları veya izlemek istemeyenleri anlıyorum. Bende başta itici buluyordum çizimi ama konunun kalitesi ve derinliği çizimlerin çok üstünde. OP'nin çizim tarzı bana hala hitap etmese de konusu ve karakterleri çoğu shounen seriye göre kaliteli yazılmış. Evreni renkli ve maceralı. Tek sorun güncelde gitmek çok kötü çünkü bir arc yaklaşık olarak 3-5 yıl sürüyor. Yani izleme zevki sıfıra düşüyor bu yüzden. OP'de başlarda da 300'lü bölümlere gelene kadar açılmıyor anime. Skypie ve Alabasta arcları baymıştı beni mesela. Hiç ciddiye alarak izlemiyordum başlarda öylesine izliyordum ama  Enies Loby ve Water Seven sonrası açılıyor anime ve konu derinleşmeye başlıyor.  Şahsen Günceldeyim şuanda ama ben 3 kere filan One Piece'ı bırakıyordum ee yeter be katlanamıyorum artık iyice çocuksulaştı deyip kaç kere bırakıyordum bu şekilde. Evet yeri geldiğinde ciddileşiyor ama oraya varasıya illallah geliyor insana, örnek  yok bisküvi yiyerek düşmanı filan yenmesi kendi kopyasıyla dövüşmesi çok eskide kaldı artık bu mantıkta klişeler. Dressrossa arctan beri OP'den soğudum aslında. Ama başladığımı bitirme huyum kurusun birde konusu çok gizemli kaliteli olmasa devamını getirebileceğimi sanmıyorum. Son olarak Dövüşleri çekici değil daha güzel çizilebilirdi dövüş sahneleri Luffy'nin yeteneği zaten karizmatik değil bir de dövüşte ezik gösterince hiç açmıyor insanı bu durum maalesef. Yani evet bir Naruto'da ki stratejik dövüşler veya Bleach'teki artistik ve görkemli, göze hoş gelen güzel dövüşler beklemiyorum ama bir tık daha katlanılabilir seviye güzel olabilirdi. Hiç heyecanladırmıyor fight'lar. Yani trol anime Gintama'da ki dövüşler çok daha heyecanlı kalıyor yanında karakterlerin hiçbir özel yetenek gibi bir şeyleri olmamasına rağmen. Çok dolmuşum ama OP'nin her ne kadar sevdiğim yönleri olsa da bu gibi yönleri beni seriden soğutuyor. Tayfayı seviyorum birde zaman atlamasından sonra tayfanın bir arada olduğu yerler azaldıkça da izleme isteğim öldü sanırım. Neyse Belki Wano arcta artık konu toparlar diye bir şans daha verdim. Son yayınlanan bölümde eski Op tadı gelmeye başladı gibi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Bende defalarca sinir olmama rağmen bu öyle bir seri ki işte müptelası yapıyor. Sonuçta 20 yıl boyunca yayınlanabilmiş bir seri. Demek ki bunda bir hikmet var diyorsun ve zaten seni çektiği iç dünyası insanı bırakmaktan alıkoyuyor. Tayfadan da Usopp ve Nami beni bzaen o kadar bayıyor ki bazen şunlar gitse hiçbir şey eksilmeyecekmiş gibi geliyor. Sonuçta gülü seven dikenine katlanır. Zoro sağolsun beni izlemem konusunda şevklendiriyor. Birde Luffy nin hareketleri :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende defalarca sinir olmama rağmen bu öyle bir seri ki işte müptelası yapıyor. Sonuçta 20 yıl boyunca yayınlanabilmiş bir seri. Demek ki bunda bir hikmet var diyorsun ve zaten seni çektiği iç dünyası insanı bırakmaktan alıkoyuyor. Tayfadan da Usopp ve Nami beni bzaen o kadar bayıyor ki bazen şunlar gitse hiçbir şey eksilmeyecekmiş gibi geliyor. Sonuçta gülü seven dikenine katlanır. Zoro sağolsun beni izlemem konusunda şevklendiriyor. Birde Luffy nin hareketleri :lol2-onion-head-emoticon:

Yarı yarıya :D hem gömdün hem övdün

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.