Jump to content

En İyi Çete/Dövüş Animeleri & Mangaları (+Oyunları+Filmleri)

kaede

Önerilen İletiler

Slam dunk efsanedir. Hajime no ippo iyi olmasına rağmen sokak dövüşünü nadir olarak görürsünüz. . Gungrave, çeteden mafya liderliğine yükselme konusunda enfes bir seyirlik sunar. Gto'yu animeyle ilgilenen herkes bilir zaten Ayrıca Samurai champloo, shigurui vahşet+kılıç kullanmıyla ilgili sağlam bir görsellik sunuyor. Manga olarak Crows zero I-II var.

Oyun olarak tekken 3 ve the king of fighters 98, hala en iyilerdir benim için, film olaraksa ipman, fighter, the warrior göz doldurur.

Sizin önereceğiniz neler var?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmm bende biraz mangalardan örnek vereyim...

The Breaker & The Breaker News... ( Dövüş mangalarında beğendiğim bir seridir. )

Sun-Ken Rock... ( Bu türde başladığım ilk manga.İşsiz birinin nasılda İyi bir patron olabileceğinin hikayesini anlatıyor :P Dövüşleriyle ,felsefesiyle 10 numaralık seri )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmm bende biraz mangalardan örnek vereyim...

The Breaker & The Breaker News... ( Dövüş mangalarında beğendiğim bir seridir. )

Sun-Ken Rock... ( Bu türde başladığım ilk manga.İşsiz birinin nasılda İyi bir patron olabileceğinin hikayesini anlatıyor :P Dövüşleriyle ,felsefesiyle 10 numaralık seri )

Katlıyorum, sun ken rock çete olayında en iyilerden :wub: ve The Breaker'da bence iyi ;)

dövüş için manga = Psyren var (bitmiş bir manga), ama diğer anime ve mangalardan biraz araklamalar var konu ve karakterlede :D

kılıç ile dövüş mangası = Vagabond ve Gamaran baya iyi bence :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keşke devam etse seri,özeldim vala bu kadar içten türk kişiliğine yakın bir başrol görmedim diyebilirim. Tam halk adamı arkadaş,günde 7 posta dayak yer,bunu da gururlar söyler :D

aynen tam türk karakteri, okul konusunda, mahallesinde, aile desen, hocası ondan daha arıza bir tip bence :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.