Jump to content

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

torotoro

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eiichiro Oda hastaneye kaldırılınca… One Piece’in mangakası Eiichiro Oda, bademcik iltihabı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bu yüzden One Piece mangasına en azından 10 Haziran tarihine kadar ara v

Bunlar ölecek bu gidişle :S Ya o kadar zorlamanın ne alemi var, bak daha yeni kurtuldun hastalıktan, bir diğeri çıktı! Ne olacak bu mangakaların halleri...

bu taktik mi acaba hastalanma olayları :blink: inanın aklına böyle şeyler geliyor (özellike naruto,bleach ve one piece), hepde bu mangakalar mı hastalanır, seiyuu'lara hiç birşey olmazmı :D

Ağır çalışma şartlarını yanlış değerlendirmişsin.Senin dediğin çalışma şekilleri fiziksel bir zorluk içeriyor ama mangakalar sürekli gelecek bolumu dusunup ona gore projeler yapıyorlar ve bunlar psikolojik açıdan çok ağır gelir bir insan için.Mesela senin dediğin çalışma şeklinde yarın ne olcak yada haftaya ne olcak diye düşünmez plan yapmaz ama mangakalar gelecek bolum ne yaparım 10 bolum sonra ne yapacağım eğer bunu koyarsam geçmiş bolumlere ters düşermi cizimi yanlış yapabilirmiyim .Gibi psikolojik baskı uyguluyorlar kendilerine buda çok vucutlarına baskı uyguluyor.Her ne kadar manganın çıkmayışına üzülsemde.

Biran önce sağlığına kavuşması dileğiyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onla alakası yok one piece daha yeni başladı,işleyecek 10 yılık rahat konusu var sonu daha çok uzak.....

Sana katılıyorum ama 10 yıl diğil bazen o saçma bölümlerinide eklemen gerekiyor bleach konu dısında 3 er 4 er bölüm veriliyordu zaman kazanmak için onları one piece de çok sık görmesekde arada adamlar makarya vuruyor ben öyle olduğu zaman deliriyorum ağlıyasım geliyor :D Naruto Ship. deki gibi bir savasa tam kapsamlı gelemedı geçmiş i vermekten adamlar bölüm sayısını uzatmak iiçin hemn manga okuyucusunu hemde anime izliyicilerini bıktırıp küstürücek nerdeyse
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana katılıyorum ama 10 yıl diğil bazen o saçma bölümlerinide eklemen gerekiyor bleach konu dısında 3 er 4 er bölüm veriliyordu zaman kazanmak için onları one piece de çok sık görmesekde arada adamlar makarya vuruyor ben öyle olduğu zaman deliriyorum ağlıyasım geliyor :D Naruto Ship. deki gibi bir savasa tam kapsamlı gelemedı geçmiş i vermekten adamlar bölüm sayısını uzatmak iiçin hemn manga okuyucusunu hemde anime izliyicilerini bıktırıp küstürücek nerdeyse

Naruto bitiyor,final arcı bu tabi savaş olacak,marineford savaşı dönüm noktasıydı dünya savaşıydı ve en kapsamlı dünya savaşını çizen mangaka oldu bu arcla mangası animesine göre 3 kat daha kapsamlı marinefordun. Şu balıkadam adasının sonlarını uzatı,şu anki arc olan dofun kralığı gayet güzel gidiyordu tam adam olmaya başladı arc diyorduk ki bademciği ağrıdı beyfendinin iyileşince çıkarsın 50 sayfa gönlümüzü alsın en azından....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben one piecede güncele yetişmek üzereyim :unsure: 50 bölümcük kaldı. aslında izlesem 2 günde biter ama her hafta beklemek istemediğimden yavaştan alıyorum :) şimdi mangaka da hasta olmuş geliş gidiş ben güncele yetişcem galiba <_< pufff....

bu arada geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşir :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.