Jump to content

Jirayanın geri dönüşü

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
Misafir LeeSeenT

edo tensei ile diriltilmesi mümkün, fakat kabuto madara ile olan anlaşmasında cesedinin okyanusun derinliklerinde olduğunu ve hiçbir izine ulaşamadığını söylüyor..

fakat, o kopan kola noldu bilinmiyor, 4. büyük ninja savaşında muhtemel bir naruto vs jiraiya bekliyorum ben açıkcası. kabuto madara ile anlaşma yaparken en son bir tabut daha çağırmıştı, fakat kim olduğunu bilmiyoruz hala, olasılıklar, jiraiya, madara'nın erkek kardeşi veya madara'nın orjinal bedeni..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

fakat, o kopan kola noldu bilinmiyor, 4. büyük ninja savaşında muhtemel bir naruto vs jiraiya bekliyorum ben açıkcası. kabuto madara ile anlaşma yaparken en son bir tabut daha çağırmıştı, fakat kim olduğunu bilmiyoruz hala, olasılıklar, jiraiya, madara'nın erkek kardeşi veya madara'nın orjinal bedeni..

Son tabut bence yondaimeydi ve madaranın korkmasının sebebi kyuubi konoha ya saldırdığında madar yondaime ile kapışmıştı onun için son tabut bence yondaime

Jiraiya geri dönmez bence....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Nagato köy saldırısı sonrası herkesi diriltirken bi an Jiraiya nın yüzü de geçti...Ölmemiş dahi olablir.....Şahsen en sevdiğim Naruto karakteri olduğu için geri dönmesini çok isterim ;)  Bide kendine senjutsu çakrasında kurbağa kolu yaparsa oh ne rahat  :)

Bu arada yondaime mühürlü geri döndürülemez....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nagato köy saldırısı sonrası herkesi diriltirken bi an Jiraiya nın yüzü de geçti...Ölmemiş dahi olablir.....Şahsen en sevdiğim Naruto karakteri olduğu için geri dönmesini çok isterim ;)  Bide kendine senjutsu çakrasında kurbağa kolu yaparsa oh ne rahat  :)

Bu arada yondaime mühürlü geri döndürülemez....

güzel fikirmiş eğer soylediklerin dogruysa gercekten olmus olmayabılır

ama o zaman neden saklanıyor bunu bekleyip gorucez tabi ki

ama yondaime mühürlü olsada belki mühürünü kırmanın bi yolu wardır

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

imkansız..

Mangada

Savaş başlamadan önce Kabuto, Madara'ya topladığı bütün ölüleri [Edo Tensei Malzemelerini] gösterirken Jiraiya hakkında;

Ne kadar arasamda Efsanevi Üçlüden biri olan Jiraiya-Sennin'in cesedi denizin derinliklerinde olduğu için hiç bir vücut uzuvuna rastlayamadım..

diyor..

Edo Tensei ile Jiraiya'nin diriltimesi bu durumda imkansızdır.. fakat, ortada bulunamamış bir ceset var..

umutları yüksek tutalım >.<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Jiraiya ölmedi. Bu kadar büyük bir iddia tabiki dayanaksız olmamalı :D. İşte beni düşündüren sebep şu: Onca DNA' yı toplayan Kabuto'nun belirli bir alanda kaybolan bir cesedi bulamaması. Ayrıca bence Jiraiya' nın sennin modu öğrenmesini sağlayan ve ölmeden hemen önce yanında olan kurbağanında gitmeden önce veya gittikten sonra oraya bir yardımcı kurbağa göndermesi işten bile olmasa gerek. Bundan dolayı Jiraiya'nın döneceğini düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.