Jump to content

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

panres

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İzmir JİKAD DERNEĞİ'NİN DUYURUSUDUR. JİKAD Derneğince 1 Haziran 2013 Cumartesi günü halka açık ve ÜCRETSİZ konser gerçekleştirilecektir. “Japon Güzelliği ve Ustalığı-2” konseri, 1 Haziran 2013 tari

gitmek isterdim fakat tek başınada gidilmez ki ya bizim arkadaşlar odun anlamazlar böyle şeylerden.

selamlar arkadaşlar hayatta kaçırmam hele izmirde oturuyorken ve fuara bu kadar yakın çalışıyorken beraber gitmek isteyenler bana ulaşabilirler bu arada yasım 27

Toplanarak gitme fikri kulağa mantıklı geliyor. Sbs olduğu için gelmemeniz gerekmiyor. Hatta Sbs'den 1-2 gün önce böyle aktivitelere katılmanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Arkadaşımla birlikte gidicez tahminen 2 kişiyiz yaşımız 15 lise 1 yani ama 14 olan arkadaşlarda gelebilir veya daha büyük olanlarda. Sonuçta hepimiz animeciyiz yaş farketmez diye düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hımm ilgimi çekti doğrusu japon güzeliği kelimesi yetti :D :D

Gitmeye çalışsammı :D 1 Haziran cumartesi aslında yazlığa geçmeden önce izmire urayıp konsere gide bilirimde :D hımm :D

Japon güzeliği güzel bi sözcük sevdim :D :D

Cosplay de olsa içinde süper olurdu bence :D

Not : Belki Gide bilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toplanarak gitme fikri kulağa mantıklı geliyor. Sbs olduğu için gelmemeniz gerekmiyor. Hatta Sbs'den 1-2 gün önce böyle aktivitelere katılmanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Arkadaşımla birlikte gidicez tahminen 2 kişiyiz yaşımız 15 lise 1 yani ama 14 olan arkadaşlarda gelebilir veya daha büyük olanlarda. Sonuçta hepimiz animeciyiz yaş farketmez diye düşünüyorum

olur tabi ,toplanarak gitmek gerçekten daha mantıklı.Hem daha çok animeci arkadaşlar edinmiş oluruz :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.