Jump to content

Fantastik-Romantizm-Dram-Komedi alanlarında iyi bir manga öneren ?

lovedrizzle
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar türkçeye .çevirilmiş olarak bildiğiniz iyi bir manga arıyorum.. saydığım özellikler hepsi bir arada olmak zorunda değil, ayrı ayrı da olabilir. eğer bildiğiniz ingilizce olup henüz çevrilmemişse bile tavsiye edebilirsiniz. şimdiden arigato minna :)

• 3 months later...

wow yamato nadesiko shichi henge'deki ana karakter ( kız ) tasogare otome x amnesia'daki yuukoya inanılmaz benziyor :) yamatonun konusu tam benim istediğim tarzda animesi de varmış hatta 25bölüm görünce gözlerim parlaldı fakat 2006 olmasına rağmen çizimi sanki çok da iyi değil gibi ? :/ çok teşekkürler önerin için ilk mangasından başlyp sonra animesine geçmeyi düşünüyorum süper :)

• 3 months later...

Watashitachi no Shiawase na Jikan şiddetle tavsiye ederim. Sadece 8 bölüm ama romantizm-drama alanında benim gözümde bir başyapıttır. Zamanında ilk 4 bölümden sonra çevirisini bulamayınca okumak için google translate'i açıp her cümleyi tek tek çevirerek okumayı bile göze almıştım o derece :D

Bu da linki:

http://www.batoto.net/read/_/180415/watashitachi-no-shiawase-na-jikan_ch1_by_mangadefteri

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.