Jump to content

Fantastik-Romantizm-Dram-Komedi alanlarında iyi bir manga öneren ?

lovedrizzle

Önerilen İletiler

arkadaşlar türkçeye .çevirilmiş olarak bildiğiniz iyi bir manga arıyorum.. saydığım özellikler hepsi bir arada olmak zorunda değil, ayrı ayrı da olabilir. eğer bildiğiniz ingilizce olup henüz çevrilmemişse bile tavsiye edebilirsiniz. şimdiden arigato minna :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

wow yamato nadesiko shichi henge'deki ana karakter ( kız ) tasogare otome x amnesia'daki yuukoya inanılmaz benziyor :) yamatonun konusu tam benim istediğim tarzda animesi de varmış hatta 25bölüm görünce gözlerim parlaldı fakat 2006 olmasına rağmen çizimi sanki çok da iyi değil gibi ? :/ çok teşekkürler önerin için ilk mangasından başlyp sonra animesine geçmeyi düşünüyorum süper :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Watashitachi no Shiawase na Jikan şiddetle tavsiye ederim. Sadece 8 bölüm ama romantizm-drama alanında benim gözümde bir başyapıttır. Zamanında ilk 4 bölümden sonra çevirisini bulamayınca okumak için google translate'i açıp her cümleyi tek tek çevirerek okumayı bile göze almıştım o derece :D

Bu da linki:

http://www.batoto.net/read/_/180415/watashitachi-no-shiawase-na-jikan_ch1_by_mangadefteri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.