Jump to content

Zetsu

getsuga

Önerilen İletiler

mugetsu'ı ile yaptığımız başka bir konuşmada bu beyaz zetsuların lafı geçti. 1. hokagenin dnasından üretilmiş bitkimi ağaçmı öyle bir şeyin çakrasından oluşuyor ve insan olduğunuda düşünmüyorum. Ayrıca Madara'yım diyip duran Tobi akıllı biri. İçimden bir ses Rinnenganı aldıktan sonra kendisininde en azından bu yolla bir kaç tohumunu saklamıştır. Yada bu yolla kendisinden oluşan bir ordu kurmaya çalışmış bile olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

mugetsu'ı ile yaptığımız başka bir konuşmada bu beyaz zetsuların lafı geçti. 1. hokagenin dnasından üretilmiş bitkimi ağaçmı öyle bir şeyin çakrasından oluşuyor ve insan olduğunuda düşünmüyorum. Ayrıca Madara'yım diyip duran Tobi akıllı biri. İçimden bir ses Rinnenganı aldıktan sonra kendisininde en azından bu yolla bir kaç tohumunu saklamıştır. Yada bu yolla kendisinden oluşan bir ordu kurmaya çalışmış bile olabilir.

ya madara olmasını tastıkleye şu yarı kopek balıgı adam ama olamyada bılır bılmıyorum

ama kendınden bır parca bıraka bılecegıne ınanmıyorum paının ole bır gucuyok aynanda baska bedenlerı kulanma yetenegı war... yorumlarını beklıyom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya madara olmasını tastıkleye şu yarı kopek balıgı adam ama olamyada bılır bılmıyorum

ama kendınden bır parca bıraka bılecegıne ınanmıyorum paının ole bır gucuyok aynanda baska bedenlerı kulanma yetenegı war... yorumlarını beklıyom

Pain'in öyle bir gücü yok. Ama bu "Ben Madarayım!" diyen tobininde böyle bir gücü yok? Belki var?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla bılmıyorum ama soyle bısıde var sarı şimşekle dovusunde olmemıstı yanı madara cıkabılır dıye dusunuyorum ama soyle bır yetenegı war kendını bır yere cekıyo sonra kurtarıyor kendını ama zamanla oynayabılırmıkı dıye dusunuyorum ımkansız gelıyo baska ne olabılırkı :) ama paın 6 lısını tamamladı yanı ne olcaksa olsun artık tobi bence kendını cekebılıyorsa hanı kacıyorya :) su kılı kulanan kucuk bombalarla etrafı yok ederken kacmıstı kendını cekı verseydı dıye dusunuyorum oyuzden tobı buyuk bır ıhtımal beyaz zetsudur yada madaranın annesı bılınmeyen cocugu bılmıyorum kafan karısıkya :D ne yazsam yalan :D  :) ::) ??? ??? ??? ??? ???

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Tobi'nin Madara olduğuna inanmıyorum nedense... :/ aklımda hep onun ilk Orutobi olduğu vardı. Çünkü maskesi yüzünde hep sağ sharinganı görnüyordu. Ehh soldakinide Kakashi'ye vermiştir ve bir şekilde o kayanın altından kurtulmuştur diye düşünmüştüm. Sonra maskesi kırılığında diğer gözündede sharingan vardı. Bunu görünce şok oldum ama o zaman aklıma İtachi'nin saldırısından kurtulmuş ve doğru zamanı bekleyen bir Uchiha olduğu gelmişti. Daha sonra bu adamın sharinganları takıp çıkarttığı ortaya çıktı. Yani ortam karma karışık. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Akatsukinin kisameden sonra en sevdigim uyesidir hatta narutonun ona aloe vera diye seslenisine. Kopmusumdur  :P zetsunun gucleri tam bir muamma bence teke tek dovuste hic gormedik.tobinin kopegi demissiniz akatsukideki herkes birbirinden nefret edyor ve herkesin bir cikari var zetsunun da buyuk ihtimalle bir amaci vardir bunun icin de tobiye ihtiyaci vardir belki de tobiyi yenebileck gucte bile olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akatsukinin kisameden sonra en sevdigim uyesidir hatta narutonun ona aloe vera diye seslenisine. Kopmusumdur  :) zetsunun gucleri tam bir muamma bence teke tek dovuste hic gormedik.tobinin kopegi demissiniz akatsukideki herkes birbirinden nefret edyor ve herkesin bir cikari var zetsunun da buyuk ihtimalle bir amaci vardir bunun icin de tobiye ihtiyaci vardir belki de tobiyi yenebileck gucte bile olabilir

Tamamen katılıyorum. Hele de o toplantı yapılırken Helloooo! diye çıkmasını hatırladıkça gülmekten karnıma ağrılar giriyor.. ;D

Madara da Zetsu' nun teke tek ve yakın mesafeli dövüşlerde iyi olmadığını söylemişti..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Madaranın sadece vücudu ölmüştü ode tensei ile gelmesini ona balayabiliriz ayrıca zetsu yardımıyla 2 veya 3 tane bedende kullanabiliyor olabilir...

Beyaz zetsu 1. dnasıyla yapılmış bir yaratık doğanın kendiside olabilir ağaç filen onu o kadar güçlü yapmaz sonuçda

ayrıca siyah zetsunun madaradan sonra çıkacak düşmanların bir üyesi olduğunu görmüştüm bir yerde rikodio zamanından kalma deniliyordu bilgesinide tecrübesine bağlarsak anlam kazanır... gücüne gelirsek ölülerin etiyle beslendiğini ve diğer dünyayla bağlantısının olduğunu duymuştum rikoduoonun düşmanına yakışır bir güç... siyah zetsunun amacı ise madarayı izlemekdir madara ondan sonra gelicek düşmanlarla anlaşma yaptığını farzediyorum

sonuçda madara kurnaz biri..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.