Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mesud Aliyev (MeaR)

Koleksiyonunuz var mı?

Önerilen İletiler

Havalı Silah Koleksiyon Sayılmaz Aslında 3 Tane Var. Dürbünlü Silahları Seviyorum Şuan 1 Tane Av Silahım Var Aslında Ok Ve Yay Kullanmayı Çok Seviyorum Almak İstiyorum Fakat Güzel Sağlam Bir Tane Bulamadım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
xSerhat, 07.07.2018 - 09:45 yazdı:

Bu Beyblade koleksiyonum vardı. Hepsi orjinaldi, ama geçen sene sattım. Artık ilgilenmiyordum. İlk jenerasyonları zar zor bulmuştum.

İçeriği Görüntüle

V01G4R.jpg

Spoiler

1EXWaA.jpg

Çizgi roman koleksiyonu da yapıyorum ama birkaç aydır ilgilenmiyorum, ara verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çocukluğumdan kalma tasolar, futbolcu kartları, çizgi film kahramanlarının olduğu kokulu kağıtlar, milliyet gazetesinin 1989'da verdiği 54 sayılık Red Kit çizgi roman serisinin büyük bölümü, yine milliyet'in 1994'de verdiği 12 sayılık Red Kit serisi ve birkaç Tenten çizgi romanı. Ayrıca 90'lı yıllarda çıkan bazı çocuk dergilerini hatıra olarak saklıyorum. Casper, Şirinler, Milliyet Kardeş, Mickey Mouse (çizgi roman şeklindeydi bu) dergileri. 

Ayrıca Jurassic Park filmi çıktığı yıl -1993- büyük sükse yapmıştı ver her yerde reklamları-promosyonları vardı. O dinozor popülerliğinde Atv'de Çiçek Dilligil'in sunduğu online oyun yarışması Dinosourus vardı. Onunda dergisini çok severdim. Çizgi roman maceraları vardı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok