Jump to content

En İyi Çizime Sahip Mangalar

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyasumi Punpun'un çizimleri çok farklıdır.    

Benim için kuşkusuz Otoyomegatari. Şunlara bakar mısınız? Gerçekten mükemmel ya. Konusu da gayet hoş, ilgi çekici.   Konu: 19. yüzyılda, Asya’yı Avrupya’ya bağlayan İpek Yolu’nun üzerinde geçen

Vagapond en iyisidir tartışılmaz bile.... Shoenen bir seri de en iyi çizen mangaka oda dır.

Bir sürü Vagabond diyen olmuş bende merak ettim, çizimlerine baktım, efsane çizmiş adam. Slam dunk ta gayet başarılı. Bu işi sırf para için değilde sevdiği yapan birisi sanırım. Takehiko Inoue gerçekten taktir edilecek adam. Vagabond animeye uyarlanırsa çok büyük bir kitleye sahip olabilir. Yani 3 büyük anime olayı gibi.

Çizimlerinden bazıları

Kendini çizmiş

1nm8nD.jpg

Renklendirilmemiş çizimleri

DkVnOz.jpg

nGVXGg.jpg

jYPlAJ.jpg

2QmGPv.jpg

Renklendirilmiş çizimleri

3RByb5.jpg

aBJknO.jpg

Y52zdz.jpg

gLz7OZ.jpg

vodOoR.jpg

kY3VMm.jpg

B9mq6p.jpg

Slam dunk çizimleri

Nb6z9P.jpg

8E0p6V.jpg

aBJVyO.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Çok fazla shounen manga okumadım fakat Bleach'i okurken sayfada durup "Voa" diye kalakaldığımı hatırlıyorum.
Başlamadan önce çok fazla beğeneceğimi düşünmüyordum açıkçası ama sonra durduramadım kendimi :D Arka planları genellikle boş ama karakterler çok net ve çok başarılı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyasumi Punpun gördüğüm en güzel çizimlere sahip mangalardan biri çizimlerin gerçekliğe yakın olmasından dolayı belkide.

Ayrıca Bleach , Bride of the Water God,  Chang Ge Xing , The Ravages Of Time, Hadashi de Bara wo Fume ,Fairy Tail , Devil Defense , Tokyo Ghoul , Shingeki No Kyojin , Feng Shen Ji,Suki tte Ii na yo , Kyou no Kira-kun ,Sun Ken Rock , Vinland Saga , Deadman Wonderland  ve tabikii Naruto da güzel çizimleri olan mangalardır.

aklıma sonradan geldi blade of the immortal,sidooh ve piece of cake'in çizimleri de güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.