Jump to content

En İyi Çizime Sahip Mangalar

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyasumi Punpun'un çizimleri çok farklıdır.    

Benim için kuşkusuz Otoyomegatari. Şunlara bakar mısınız? Gerçekten mükemmel ya. Konusu da gayet hoş, ilgi çekici.   Konu: 19. yüzyılda, Asya’yı Avrupya’ya bağlayan İpek Yolu’nun üzerinde geçen

Vagapond en iyisidir tartışılmaz bile.... Shoenen bir seri de en iyi çizen mangaka oda dır.

Karakterler pek iyi değil ama arka plan çizimleri mükemmel = Death Note

Arka plan çizimleri basit yapıda olan asistanların yaptığı türden çizimler,senin mantığınla hiç gerek yok en iyisi gantz. Bir çizimde dikkat edilmesi gereken kriterler var,eğitimini alırsan anlarsın,kursa gitmeni tavsiye ederim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arka plan çizimleri basit yapıda olan asistanların yaptığı türden çizimler,senin mantığınla hiç gerek yok en iyisi gantz. Bir çizimde dikkat edilmesi gereken kriterler var,eğitimini alırsan anlarsın,kursa gitmeni tavsiye ederim.

Herkez kendine göre konuşuyo okuduğum mangalara göre en iyisi o sende oda-sensei demişsin çünki okuduğun mangalra göre en iyi çizen o diye vede internette bi aradım çoğu yerde arka planı elinden geldiği kadarıyla çiziyomuş asitanları mürekkepleme yapıyomuş.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkez kendine göre konuşuyo okuduğum mangalara göre en iyisi o sende oda-sensei demişsin çünki okuduğun mangalra göre en iyi çizen o diye vede internette bi aradım çoğu yerde arka planı elinden geldiği kadarıyla çiziyomuş asitanları mürekkepleme yapıyomuş.

Kendime göre değil,çizim konusunda bilgisi olan insan anlar zaten. Okuduğum mangaları saysak şimdi vay halimize. Araştırdım bu konuda çoğu editör de oda yı över. Ve ben en iyisi oda mı dedim?Sorun burada anlamak istediğin gibi anlıyorsun,en iyi shoenen çizimini oda yapıyor. En iyisi ise inoue yapıyor vagapund eserinin sahibi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.