Jump to content

En İyi Çizime Sahip Mangalar

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyasumi Punpun'un çizimleri çok farklıdır.    

Benim için kuşkusuz Otoyomegatari. Şunlara bakar mısınız? Gerçekten mükemmel ya. Konusu da gayet hoş, ilgi çekici.   Konu: 19. yüzyılda, Asya’yı Avrupya’ya bağlayan İpek Yolu’nun üzerinde geçen

Vagapond en iyisidir tartışılmaz bile.... Shoenen bir seri de en iyi çizen mangaka oda dır.

Oyasumi Punpun gördüğüm en güzel çizimlere sahip mangalardan biri çizimlerin gerçekliğe yakın olmasından dolayı belkide.

Ayrıca Bleach , Bride of the Water God,  Chang Ge Xing , The Ravages Of Time, Hadashi de Bara wo Fume ,Fairy Tail , Devil Defense , Tokyo Ghoul , Shingeki No Kyojin , Feng Shen Ji,Suki tte Ii na yo , Kyou no Kira-kun ,Sun Ken Rock , Vinland Saga , Deadman Wonderland  ve tabikii Naruto da güzel çizimleri olan mangalardır.

aklıma sonradan geldi blade of the immortal,sidooh ve piece of cake'in çizimleri de güzel.

Sümkürdüm ben güldüm, Allahta seni güldürsün kardeş foruma gireyim dedim bunu gördüm neşem yerine geldi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Sümkürdüm ben güldüm, Allahta seni güldürsün kardeş foruma gireyim dedim bunu gördüm neşem yerine geldi

neye bu kadar güldüğünü anlamadım, mizah anlayışının boyutu beni pek de ilgilendirmez ama kardeş gibi hitaplardan pek hoşlanmam kullanmamanı rica edeceğim.

+

bunlar yakın zamanda başladıklarım : 

Air Gear 

Zetman

Until Death Do Us Apart.

Biorg Trinity

İlegenes serisi ( kokuyou no kiseki ve giyoku no koukyoukyoku )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim için kuşkusuz Otoyomegatari.

Şunlara bakar mısınız? Gerçekten mükemmel ya. Konusu da gayet hoş, ilgi çekici.

Konu: 19. yüzyılda, Asya’yı Avrupya’ya bağlayan İpek Yolu’nun üzerinde geçen hikâyede; dağların ardındaki uzak bir köy, Hazar Denizi yakınlarındaki bir başka köye kızlarını gelin olarak gönderir. Aile üyeleri, 12 yaşındaki oğulları Karluk’a gelin gelen 20 yaşındaki Amira’yı hiç yadırgamadan severek aralarından biri olarak kabul ederler. Yetenekli Amira bir yandan yeni düzenine alışmaya çalışırken, bir yandan da yeni eşi Karluk ile birbirlerini tanımaya çalışırlar. Ancak Amira’nın ailesi günün birinde kızlarına daha uygun bir eş bulduklarını söyleyerek onu geri ister…

tiichan_otoyomegatari_chapter_5-otoyomeg

otoyomegatari-1016717.jpg

w99T3RR.png

otoyomegatari-1016768.jpgotoyomegatari-chapter-1-02-03.jpg

Onun dışında shoujo mangakalarından Io Sakisaka'nın çizimlerini çok seviyorum. Strobe Edge, Ao Haru Ride vs.

tumblr_n746rn1Vas1satl3go2_400.gif

Ha birde, Hime-papanın gelişi güzel hetalia çizimlerine hastayım. 

sj141215-0004.jpg

Birde şöyle tatlı tatlı olanlar yok mu.

c1.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

ao haru ride 

çizimleri çok başarılı,yüz ifadeleri inanılmaz güzel geliyor.

bununla beraber manga zaten genellikle kişilerin diyaloğuna dayandığı için çizimleri bi aksiyon mangasıyla kıyaslamam.her türlü ezerler çünkü:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.