Jump to content

En İyi Çizime Sahip Mangalar

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyasumi Punpun'un çizimleri çok farklıdır.    

Benim için kuşkusuz Otoyomegatari. Şunlara bakar mısınız? Gerçekten mükemmel ya. Konusu da gayet hoş, ilgi çekici.   Konu: 19. yüzyılda, Asya’yı Avrupya’ya bağlayan İpek Yolu’nun üzerinde geçen

Vagapond en iyisidir tartışılmaz bile.... Shoenen bir seri de en iyi çizen mangaka oda dır.

• 2 ay sonra...

Ben detaylar açısından Kuroshitsuji, Death Note ve Otoyomegatari, animelikten çıkmadan gerçekçi olmada Naruto'yu ve Bleach'i başka hiçbir şeye benzemeden muazzam olmakta One Piece'i, arkaplanlar ve objelerde Tokyo Ghoul'u seviyorum.

Zaten çok fazla manga okumam çünkü seiyuular ses efektleri gibi şeyler daha çok ilgimi çekiyor. Ama şimdi buraya Vagabond yazmadım da başkalarını yazdım diye de birşeyler söylemeye kalkmayın. Çizimleri şahane orası ayrı. Ama okumaktan hoşlanacağım bir tarz ve konu değil. Slam Dunk ve Dragon Ball da öyle. Sırf popüler ve herkes okuyor diye de okumak zorunda değilim. Ve buraya yazdıklarımı iyi olduklarını düşündüğüm için yazdım. Bu Vagabond kötü demek değil. Vagabond'un benim "İyi" yazmama ihtiyacı yok görünen köy kılavuz istemez.

Sadece herşeyi gerçekçilikte bitirmemek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü farklı bir tarz ötekisini çirkinleştirmez, her zaman aynı seyi okumamamızı sağlar. One Piece ve Death Note arasında resmen hiçbir benzerlik yok ama bu bir ötekini çirkinleştirmiyor. Kebapla waffle karşılaştırması yapmak gibi birşey bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben konuyu mangaka diye okumuşum yanlışıkla neyse Allah'tan mangaları da yazmıştım :P

Kaori Yuki  (bknz:Angel Sancutary)

Azume Ryuta (bknz:Nana to Kaoru)(Favori mangam  ;) )

Sakurada Hina (bknz:Benbetsu no Takan)

Aklıma gelen ilk üçlü bunlar.Genellikle seinen türü mangaların çizimi çok hoş oluyor hele bir de görselliğin çok daha önem kazandığı ecchi, mature gibi türlerde. :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.