Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

Arada

aizen ._.

kizaru ._.

smoker ._.

orochimaru ._.

falan filan....

Yahu bu karakterler sevilmez mi ? Hele ki Kizaru herif hayatı Slow motion yaşıyor :P

Onun dışında nefret ettiğim karakterlerin başında Sakura gelir...İnoe'nin ise Kurosaki-kun demesinden nefret ederim(Animenin sonuna kadar "Kurasaki-kun'dan başka replik vermediler ya ona yanarım.) Ve son olarak en çok gebermesini istediğim karakter var.Çoğu bölümün altına "geber artık Suzaku" yazmışlığım vardır :D Code Geass'tan Suzaku :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu güzel konuyu hortlatalım...

Naruto'dan Sakura, Bleach'ten soi fon ve inoue ve one piece'ten akainu. Bunlar ilk üç sonra

4-)Kuroko no basket'ten kise. Manganın son bölümlerinde bulduğu özel hareketi hiç sevmedim doğrusu.Yoksa sorun yok.

5-)11 eyes'tan şu başroldeki kısa kız.(adını unuttum şimdi) Allah belasını versin onun!!! Ne sinir kızdır arkadaşım ya! tüm sorunları çıkarıyor bide o kadar bencil ki zaten bencil insanlardan nefret ederim.

6-)mirai nikki'den yukki(takma adı işte) Kılıbık master :D .Az adam ol mirai nikki'den bu ana karakter bozuntusu yüzünden nefret ettim. Mangayı bilmiyorum ama.

7-) Kore wa zombie'den haruna mıydı neydi şu ütü masası olan? Az ağır başlı ol ütü masalarının değerini düşürüyorsun.

8-)Fairy Tail'den Natsu, Lucy ve geriye kalan tüm karakterler :D Herif kendinden 10x güçlü adamları Biz arkadaşız!!! dedikten sonra aşağı alıyor.

Bi karakterde çıkmadı ki eeeeeeeh yeter lan!!! arkadaşsanız banane diyip kafasına indiremedi. En gıcık olduğum karakterdir kendisi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.