Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru'den Minami Sagami. Kurul başkanı olup hiçbirşey yapmayan kız. İsimden çıkaramayanlar için;

attachicon.gifyahari-10-3-sagami.jpg

Oradaki sarışın kız daha gıcıktı bence. Yukino'yu mayolu görünce laf atmıştı falan hani. :angry: Kimse Yukino'ma laf edemez. (kwh: görkeme +1)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

Vampire Knight'dan Kaname ayrıca ilk gıcık olduğum anime karakterdir. Hele ki konuşma biçimi, hala sinirimi bozar.

Shiki'den Sunako. Başta ilginç bulmsamda zamanla ilginçliğini kaybetti.

Kaichou wa Maid-sama Usui en gıcıktan olduğum 2. karakterdir. İlk bölümünden mangasının finaline kadar gıcık oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one piece blackbeard,akainu,bütün tenryubuitolar;naruto tabiki sasugay;bleach inoue;dragon ball pilaf,freiza,cell,babidi;hunter x hunter ıllumi;shingeki no kyojin annie leonhart;avatar the last aırbender fıre lord ozai;avatar korra zaheer;akema ga kill'deki gıcık başbakan;faıry tail jose porla,brain,crawford seam,ıvan dreyar,jıemma aklıma gelenler şimdilik bunlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy Tail'den Erza, Lucy Code Geass'dan suzaku

Erza: Bir karakter bu kadar mı saçma olur,Arkadaşlığın ışığı gücü bilmem nesi yok daha neler Saçmalıklarla herşeyi yapıyor şu ana kadar bir savaşı kaybetti o da Cobra'ya karşı

Lucy: Bir başkarakter bu kadar mı gereksiz olur ? Anime de hiç bir Rolü yok Anca ağlıyor Her kötü olay onun başına geliyor :P Ağlaması beni sinir ediyor zaten.

Suzaku: Lelouch Reizin hep karşısına çıktı işlerini engelledi Gerçi Son Zamanlarda yanına geçerek biraz sevgimi kazanmıştı kerata

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy Tail'den Erza, Lucy Code Geass'dan suzaku

Erza: Bir karakter bu kadar mı saçma olur,Arkadaşlığın ışığı gücü bilmem nesi yok daha neler Saçmalıklarla herşeyi yapıyor şu ana kadar bir savaşı kaybetti o da Cobra'ya karşı

Lucy: Bir başkarakter bu kadar mı gereksiz olur ? Anime de hiç bir Rolü yok Anca ağlıyor Her kötü olay onun başına geliyor :P Ağlaması beni sinir ediyor zaten.

Suzaku: Lelouch Reizin hep karşısına çıktı işlerini engelledi Gerçi Son Zamanlarda yanına geçerek biraz sevgimi kazanmıştı kerata

hayda ;) arkadaş sana da hiç bir şey beğendirmek olmuyor.erza en güzel kız anime karakterlerinden biri :wub: hem cobraya falan da yenilmiyib git iyice bak animeye ;) lucy baş karakter değil natsudu baş karakter ;) lucy yardımcı rolü oynuyor :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.