Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

Öyle bir karakter var ki, sanki anime dünyasındaki şerefsiz karakterlere tepki olarak yaratılmış. Sanki o kötü karakterleri meleğe dönüştürmek için yaratılmış bir şerefsiz. O kadar yüzsüz, o kadar insanlıktan çıkmış bir adam ki.

Gin,Naruto,Sasuke,Sakura yada herhangi bir karakter. Hepsi meleğin önde gideni kalır yanında. Laptopuma tekme attıran şerefsiz o.. ,neyse.

School Days, asla izlememenizi öneririm. Ciddiyim. İlk başta iyi başlayan hikayenin sonradan kayması ile...

Hayatım boyunca Makoto Issei kadar şerefsiz,haysiyetsiz,yüzsüz,....., devamı küfür olduğu için....

School days çok ağır bir animeydi ve bende bile bazı psikolojik dengesizliklere yol açtı. En sonlara doğru izlemek istemedim ama kendimi tutamadım. Kesinlikle başlamamanızı öneririm. Bana birisi sakın başlama demişti, bende meraktan çıldırıp başladıktan sonra psikolojim alt üst oldu. Ayrıca şu an gayet ciddi olarak o animenin kaldırılmasını istiyorum. Gerçekten ağır bir anime. Veya +13 gibi birşey yapın. Ben küçük bir arkadaşımla (12) 5-6 bölüm izledim. Sonra O Makato denen şerefsiz herifin yaptıklarını daha fazla izleyip psikolojisinin bozulmasını istemeyerek onu ekranın başından kaldırttım. Hayatımda bu kadar haysiyetsiz bir şerefsiz görmedim. Diziyi izleyenler (Allah Yardımcınız olsun) bilirler. İzlemeyenler, mazoşist'seniz şiddetle öneririm, ama değilseniz, yanına bile yaklaşmayın, konusuna bile bakmayın, konusuna aldanıp izlemeyi hiç denemeyin, hadi izlediniz, 5. Bölümden ileriye gitmeyin. Sizi uyarıyorum.

Kısacası, Hiçbir anime karakteri Makato İssei kadar şerefsiz ve gıcık olamaz. Laptopumu kırdırıcaktı bana. Yazarken bile sinirden ellerim titriyor... Daha fazla yazamayacağım.

böyle animeleri ve ruh hastası karakterleri severim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

• 3 hafta sonra...

yalnız herkes animeler ana kadın karakterlerlerine düşman... :) orihime ve sakura ölsün gitsin ozaman... :D nelerini gördünüz diyeceğim doğru diyorsunuz birşey yapmıyorlar, yapamıyorlar... :) 2 side iyileştiriyor arkadan bağlayıp ağlayıp zırlıyorlar birde birşey olursa orda oalyaıp diye gidip hep dövülüyorlar rehin alınıyorlar gerçi sakura shippuuden in başlarında baya göz dolduruyordu ama mangakamız yine havasını söndürdü... :D o ilk sezonda sasuke'yle naruto hakkındaki ilk konuşmasından beri kıza bir kılım ki... :D ama en nefret ettiğim karakter herzaman için KABUTO manga da yine acıtasyon yaptı mangaka ama bu seferki gaara gibi değildi... mangaka ya burda diyor kiii bu sefer gol olmadı!!... :D ek olarak birde danzo var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bir karakter var ki, sanki anime dünyasındaki şerefsiz karakterlere tepki olarak yaratılmış. Sanki o kötü karakterleri meleğe dönüştürmek için yaratılmış bir şerefsiz. O kadar yüzsüz, o kadar insanlıktan çıkmış bir adam ki.

Gin,Naruto,Sasuke,Sakura yada herhangi bir karakter. Hepsi meleğin önde gideni kalır yanında. Laptopuma tekme attıran şerefsiz o.. ,neyse.

School Days, asla izlememenizi öneririm. Ciddiyim. İlk başta iyi başlayan hikayenin sonradan kayması ile...

Hayatım boyunca Makoto Issei kadar şerefsiz,haysiyetsiz,yüzsüz,....., devamı küfür olduğu için....

School days çok ağır bir animeydi ve bende bile bazı psikolojik dengesizliklere yol açtı. En sonlara doğru izlemek istemedim ama kendimi tutamadım. Kesinlikle başlamamanızı öneririm. Bana birisi sakın başlama demişti, bende meraktan çıldırıp başladıktan sonra psikolojim alt üst oldu. Ayrıca şu an gayet ciddi olarak o animenin kaldırılmasını istiyorum. Gerçekten ağır bir anime. Veya +13 gibi birşey yapın. Ben küçük bir arkadaşımla (12) 5-6 bölüm izledim. Sonra O Makato denen şerefsiz herifin yaptıklarını daha fazla izleyip psikolojisinin bozulmasını istemeyerek onu ekranın başından kaldırttım. Hayatımda bu kadar haysiyetsiz bir şerefsiz görmedim. Diziyi izleyenler (Allah Yardımcınız olsun) bilirler. İzlemeyenler, mazoşist'seniz şiddetle öneririm, ama değilseniz, yanına bile yaklaşmayın, konusuna bile bakmayın, konusuna aldanıp izlemeyi hiç denemeyin, hadi izlediniz, 5. Bölümden ileriye gitmeyin. Sizi uyarıyorum.

Kısacası, Hiçbir anime karakteri Makato İssei kadar şerefsiz ve gıcık olamaz. Laptopumu kırdırıcaktı bana. Yazarken bile sinirden ellerim titriyor... Daha fazla yazamayacağım.

Ben school days izlemeyen biriyim.Ancak bu bölümde o kadar çok adını gördüm ki,kendim bile tiksindim yazdıklarınızdan.Sonra konuya vs. baktım.Yorumlara da bakınca ilk defa izlemediğim bir anime karakterinden bu kadar NEFRET ettim.Yorumlar full spoiler zaten adamın kirli donlarını söylemişler.Gelipte şimdi bana o makoto şerefsizini savunan biri çıkarsa giderim onu 453675643876534786534875638745683475674386532798749283 yerinden bıçaklaırm delik deşik olur . Yorumlardan psikolojimi bozdunuz,izlesem katil olurum .
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merak ettim yahu şu School Days adlı animeyi izleyeceğim bakayım kimmiş neymiş o eleman :D

Şu aralar sadece D-gray man daki Lord Millenium ama eskisi kadar gıcık kapmıyorum...

Eskiden gıcık olduğum sonrasında aramın iyileştiği karakterler bu kısımdan sonra kiler eskiden gıcık olduğum şimdilerde ise sevdiğim adamlardır Choji hariç onu ne seviyorum nede gıcığım :D

Naruto-Sasuke

Naruto-Choji

Bleach-Abarai Renji

Bleach-Byakuya

Gıcık oldukça ileti yazarım buraya şuanlık böyle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto (Naruto'nun ta kendisi yani, Uzumaki Naruto.) Bu veledi çok severim çok çok severim ama "arkadaşlığımın gücüyle herkesi yenerim, benim gücüm kyuubi'nin çakrasından değil kalbimden" muhabbetine ifrit oluyorum arkadaş ya! Olm bi kere de kalk de ki "Çakram zaten karışık kokteyle döndü, ondan böyle dövüyorsunuz dövüyorsunuz yorulmuyorum." Yok! Ayrıca her düşman olduğunu yola getirmeye çalışmasına da gıcığım.

Sakura, 500 küsür bölüm izledik ben hala bir işe yaradığını görmedim. Keza Ino da öyle. Bir kalkıp Tenten'i falan örnek alsalar da gözüme girseler.

Konan: Aslında ben bu kadını çok severdim. ama...

Tobi vs. Konan'da falan ben kendimi yerden yere atıyorum Konan da ölmesin diye, öyle çok sevmişim bu hatunu, sonra bir flashback yaşıyoruz, bakıyoruz Konan hanım kızımızla yaralanmış ve yarı çıplak Yahiko bey öpüşüyorlar. Eee? Nagato-sama da yağmurda dışarda dikiliyor. He bostan korkuluğu çünkü o.

İki erkek bir kızdan oluşan klasik üçlülerde kız birinden birine aşık olur ya! Nefret ederim.

Hayır Konan'a kızamıyorsun da şöyle bir empati kurunca: Yahiko'ya aşık oluyorsun, sonra o ölüyor, sonra en iyi arkadaşın sevdiğin adamın bedenini kullanmaya başlıyor. Yahiko hala yanında ama aslında Yahiko değil. düşündükçe üzülüyor insan...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.