Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

aslında en çok suç kızlarda, makoto kendi halinde biriydi, uzaktan uzaktan seviyordu, ama kızlar çöpçatanlığa bir başladı....sonrada makoto raydan çıktı :lol:

Sekai yüzünden ya hepsi, bence Makoto mülayim bir çocuktu onu kızlar delirtti. Ama hepsinin ayrı ayrı suçu var. Kotonoha dışında :wub:

Ayrıca Makoto bence son iki bölümde tam adam oluyordu Sekai geldi içine etti. Ending bittikten sonra Makoto'nun konuştuğu son sözleri dinlerseniz piskolojiniz bozuluyor . :mellow:

Kesinlikle katılıyorum. Kızlar havalandırdı onu yoksa öyle aham şaham bi tipide yok Usui olsa neyse dicem ama adam tipsiz kızlar nesine bakıyosa :D

Sekai konusundada haklısın aslında herşeyi o başlattı karaktersiz pislik :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Ben her karakterin içine baktığım için pek nefret etmem,ama empati kurduğumda bile nefret etiğim karakterler var.

Naruto serisinden sakura,la allah rızası için bir ... yara

Bleach serisinden inoue midir nedir,tama anladık çok saygılısın da tipten bile yırtmıyor kurosoki-kun lafın

Sao=alayını sevmiyom,hiç kendi duyguları yok mudur hacı,sıradan yapıda hepsi.

Naruto serisinden sasuke,tip var anladık da s..ğım altın havasını da bırak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu aralar iyiyim fazla sinir edecek karakterlere takılmıyorum ama beynime kazınmış 2-3 karakter söyleyebilirim size;

1- sakura (naruto) bu kızdan nefret ederim başkaları yok iyileştirme gücü var yok sonraları güçlendi falan diye savunsalarda kattiyen beyinsiz diyebileceğim bir karakter ayrıca nağrutoğğğ sasukeğğğ diye bağrışlarının beni çıldırtması... ouff..

2- orihime (bleach) ne tesadüftür ki bununda iyileştirme gücü var ama genede hiç bir işe yaramaz ayrıca gene ne tesadüftür ki buda kurosakikuğğğnn diye diye beynimin içinde matkapla dolaşan kişilerden birisidir çoğu kişi her ne kadar o güzel bir kız iyişleştirme yeteneği var göğüsleri büyük deselerde hiç bişey bu kızın tam bi amip olduğunu değiştiremez çoğu erkek sever ama sevmeyen erkekler candır bitanedir çünkü onlar bu kızın amipliğini görmüş kişilerdir.

3-hinata(naruto) neredeyse herkes bu karakteri sever kimse bir şey demez ama çoğu kişi bende dahil naruto sakuraya gideceğine hinataya gitsin daha iyi nedeniyle sevenlerdeniz ama ben bu kızı çok saf buluyorum ve saf karakterlerden nefret ederim

4-suzaku(code geass) kesinlikle evin içinde sinirden çıldırdığım bir karakter code geassı bitireli neredeyse 2 yıl olduğu için code geass dan neredeyse hiç bir olayı hatırlamıyorum ama sizi temin edebilirimki bu çocuk beynimde baş düşman olarak kayıtlı eğer elime geçerse büyük ihtimal derisini ine ile teker teker delip soyup sonra diğer işkence şekillerine geçebilirim

5- lelouch(code geass) yanlış anlamayın lelouch dışındaki herkesten nefret ediyorum hele luşluşuma laf atanı oracıkta öldürebilirim hatta suzakuyu savunana eziyet ederim

bunlar beynime kazınmış olanlar tabiki daha birsürü karakter(birsürüüüüüüüüüüüüüüüüüüü :/ ) var düşünüyorumda bi liste tutmalıyım hem sevdiğim hemde nefret ettiğim evet evet kesinlikle yapmalıyım bunu >:-D

ayrıca yorumlardan okuduğum kadarıyla çoğu kişiye ters düşüyorum sanırım ben büyük bir Light(deat note) sasuke(naruto) gin(bleach) mayuri(bleach) sougo(gintama)[gerçi gintamadaki bütün karakterler :D] shizuo(durarara) satou(working) vs vs vs yani bu tarz kişilerin hayranıyım

Allah'tan gintama gibi bir anime varda bütün karakterleri sevebiliyorum ve bunlara pek kafayı takmıyorum :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakura: Bu kızdan nefret ediyorum hiçbir işe yaradığı yok. Kishimoto bunu yaparken ne düşünüyordu merak ediyorum.

orihime: 1. sakura 2. orihime bunlarda birilerinden yardım dilenmekten başka bir şey yapmıyor.

birde school days in kızları ve baş karakteri var ki allah onların bin belasını versin insanlara küfür ettirmekten başka bir işe yaramıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

4-suzaku(code geass) kesinlikle evin içinde sinirden çıldırdığım bir karakter code geassı bitireli neredeyse 2 yıl olduğu için code geass dan neredeyse hiç bir olayı hatırlamıyorum ama sizi temin edebilirimki bu çocuk beynimde baş düşman olarak kayıtlı eğer elime geçerse büyük ihtimal derisini ine ile teker teker delip soyup sonra diğer işkence şekillerine geçebilirim

hahah yorumuna güle güle öldüm aynen düşündüklerimi yazmışsın Kururugi hakkında ne gıcık bir karakterdir arkadaş :angry:

Listeme Kururugi Suzaku dan başka şunlar giriyor:

2) Minerva ( Fairy Tail) Ne salak amacı belirsiz borderline kişilik bozukluğu olan bir karakterdir sonra mangada amacının ne olduğu belli oldu da hayırsız evladın Dedim Erza şunun ağzını yüzünü dağıtsın :D

3) Kabuto ( Naruto) İzlediğim animelerdeki en gereksiz en gıcık düşman bence :mellow: hiç bir zaman ana düşman olamadı hala da öyle benim için her şeye maydanoz amacı belirsiz bir insanoğlu ya da yılanoğlu mu demeliydim :D

4) Otae san (Gintama) Gintama zaten zor alışılan bir anime.. Bu kıza alışamadım gitti... gıcık olduğum bir karakter gerçek hayatta olsa hiç sevmeyeceğim birisi... Zavallı Kondou san.. Zaten çok acıdığım iki karakter var birisi Gintama daki Kondou san diğeri Bleach teki Kon :D

5) İsmini hatırlayamadım ama Bleachteki Soi Fon ve teğmeni: Soi fon süperegosu aşırı gelişmiş bir karakter duygularını bastırmakta inat eden insanlara gıcık oluyorum.. Hele o ilk ortaya çıkıp Yoruichi san ile gereksiz dövüşmesi ayrı bir şey ve Kesinlikle Uraharadan hoşlanıyor bence :D Teğmeni ayrı bir A tipi kişilik ayrıntısına hiç girmeyeceğim

6) Devil May Cry daki salak her bölümde ortaya çıkan son bölümde ne olduğu belli olan iblis.. Zaten o tipte kihkihkih gülenleri hiç sevmem... Ne o öyle "Bu eşşek benim olacak binicem üstüne vurucam kırbacı" der gibi her bölümde her olayın sonunda kendini gösteriyor :D

ekleme:

7) Hakuoukideki başrol kız: Hiç bir şey yapmayan fonksiyonsuz ana rollere Sakuradan daha iyi örnek bence...

8) Peach Girl deki Sae: Gelmiş geçmiş en baba kötü karakterdir :D Aizen falan halt etmiş yanında :D kötü karakterlere gıcık olmam aslında ama bu kızın yaptığı şeyler çok gereksiz ve gıcık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saeyi son bölümde yaptığı yüzünden çok severim ben :D

Benim kesinlikle zero no tsukami'dan Saito ve Tiffani'dir.

Zavallı Louisem kaç defa aldatılmıştır acaba..? Ben olsam hayatta affetmezdim.

Sonrasına Tiffani (Belki yanlıştır şu elf kız) sevgilisi olduğu halde ona sarkması.

Hemen ondan sonra Sakura yer alır.Hangi animeden olduğunu biliyorsunuzdur,naruto.

Bu kadar gereksiz,bu kadar gıcık,bu kadar çirkin,bu kadar gıcık bir karakter var mıdır ya..?

Sasukeye yaklaşırsa deşerim onu ..

Son olarak Kururugi Suzaku code geastan.Kaç kere sinir krizliği geçirmişliğim vardır bu karakter yüzünden..Bu üçü dışında henüz gıcık olduğum yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.