Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

Nereden başlasam bilemedim şimdi (: Şimdi öncelikle şu pskolojik sorundan başlayalım. Naruto serisinden shippuudene kadar psikolojik sorunuyla uğraşan bu kız, Narutoda naruto diye kafayı yemiş bir şekilde Narutoyu koruyacağım! Narutoyu korucağım deyip kahramanlık yapmaya çalışırken her zaman baş belası (Yük) olarak karşımıza çıkması Şu ana kadar 1 bile şeyde bir işe yaramamış (Hiç bir şekilde)) tamamen kendi sorunlarıyla kafa yormuş yoruyor. Bu animede tek işe yaramayan kişi diyebilirim. Sakura gibi ''Naruto taskete'' yerine ne kadar da Narutoyu kurtaracağım diyor olsada hiç bir b*ka yaramamıştır. Güç bakımından da baya geride olan Hinata bu animede tamamen fazlalık. Şimdi gelir derseniz ki Hinata çok iyi kalpli hep yardım etmek istiyor boşverin :lol:

Biraz nasıl bir açıyla bakıldığına bağlı durum. :)

Aslında Hinata'dan çok Sakura Sasuke'yle kafayı yemiş gibi geldi bana... :D

İlk sezonda bende sevmezdim ama Shippuuden'de aştı kendini. Naruto onun için saplantı değil de örnek aldığı kişi aslında. işte pes etmemek cart curt. :D

Naruto vs. Pain'de gösterdiği cesarete hayran kaldım. Elinden gelenin hepsini ortaya koydu. Bazen işe yaramak elinden hiçbir şey gelmediği ve çaresiz olduğu halde canını dişine takarak çabalamaktır. Sakura işe yarayacağı halde gitmedi. Pain'le daha iyi dövüşürdü, Hinata anca demirleri kırdı, Sakura'nın tıbbi jutsusu var. Üstelik tüm köy oturmuş Naruto'nun ölüşünü izledi resmen. İşte Hinata'nın farkı orada ortaya çıktı. B)

Ha hoşuma gitmeyen ve zayıf yönleri var ama bu kadar da gıcık olunucak bir tip değil bence. :D :lol: :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

Biraz nasıl bir açıyla bakıldığına bağlı durum. :)

Aslında Hinata'dan çok Sakura Sasuke'yle kafayı yemiş gibi geldi bana... :D

İlk sezonda bende sevmezdim ama Shippuuden'de aştı kendini. Naruto onun için saplantı değil de örnek aldığı kişi aslında. işte pes etmemek cart curt. :D

Naruto vs. Pain'de gösterdiği cesarete hayran kaldım. Elinden gelenin hepsini ortaya koydu. Bazen işe yaramak elinden hiçbir şey gelmediği ve çaresiz olduğu halde canını dişine takarak çabalamaktır. Sakura işe yarayacağı halde gitmedi. Pain'le daha iyi dövüşürdü, Hinata anca demirleri kırdı, Sakura'nın tıbbi jutsusu var. Üstelik tüm köy oturmuş Naruto'nun ölüşünü izledi resmen. İşte Hinata'nın farkı orada ortaya çıktı. B)

Ha hoşuma gitmeyen ve zayıf yönleri var ama bu kadar da gıcık olunucak bir tip değil bence. :D :lol: :ph34r:

Paine karşı gösterdiği cesarete daha sonradan ne oldu acaba :ph34r: Demek ki sırf cesaret bir şeye yaramıyormuş :lol: Tüm köy niye izledi Hinata gibi ayak bağı olmamak için karışmadı. Oradaki olaylarıda göremiyorlardı zaten. Byakugan sayesinde o olayları görüyordu anlatmıyorda kimseye.Sakura Hinata 2'lisine gelicek olursak 2'sini yan yana tutmak bile hata belki Sakura'nın işine gelmiyor ama hayvani bir güce sahip hele ki mangadan sonra B)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya nedense benimde aklıma gelen Sakura bu bir gerçek :D Ben tam karakter değilde şu sıralar kullanılan karakteristikten nefret ediyorum

Nedense çok güçlü iyi ya da kötü başrol kahramanları ya sapık ya da ezik oluyo ama savaş sırası geldimi arkadaşlarımı korurum diyerek herkesi cool bir şekilde pataklıyor :P Neden hep böyle takılmıyorlar ? :D Bayağa içimi döktüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

juviadan nefret ediyorum gray a asıldıkça dövesim geliyo sonra narutodan konohamarunun sümüklü arkadaşıyla dik saçlı kız sonra narutodan kabuto,higurashi den satako nii-nii dedikçe öldüresim geliyo ,maebara keiichi , gintamadan shinpachi, kaichou w,m,s den misaki den nefret ediyorum erkek fatma gibi çizimide hiç güzel değil sonra ft animesinde frosh,minerva ve milliana dan nefret ediyorum,nana animesinden komatsu nana ve ichinose takumiden nefret ediyorum,uta no prince sama dan jinguuji ren ve nanami harukdan nefret ediyorum şarkıları iğrenç bide hava yapıyo vede son olarak furukawa nagisa saçının dik yeri beni gıcık ediyo çekirge gibi

Belki okursunuz diye yazdım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

juviadan nefret ediyorum gray a asıldıkça dövesim geliyo sonra narutodan konohamarunun sümüklü arkadaşıyla dik saçlı kız sonra narutodan kabuto,higurashi den satako nii-nii dedikçe öldüresim geliyo ,maebara keiichi , gintamadan shinpachi, kaichou w,m,s den misaki den nefret ediyorum erkek fatma gibi çizimide hiç güzel değil sonra ft animesinde frosh,minerva ve milliana dan nefret ediyorum,nana animesinden komatsu nana ve ichinose takumiden nefret ediyorum,uta no prince sama dan jinguuji ren ve nanami harukdan nefret ediyorum şarkıları iğrenç bide hava yapıyo vede son olarak furukawa nagisa saçının dik yeri beni gıcık ediyo çekirge gibi

Belki okursunuz diye yazdım :D

Ne var yani aşık olduğu kişiye aşkını göstermesin mi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sürekli erkek karakterin etrafında dolaşan yılışık kız karakterler.. hepsine gıcık oluyorum. Onlar dışında, hikayeye sonradan dahil olan ve asıl erkek ile asıl kızın arasını bozmaya çalışan kız/erkek karakterler.

Sevmediğim kız karakter olarak Sakura ve Asuna falan var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.