Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

Nami,Usopp "KEndi başının çaresine bakamayan korkak karakterlerden nefret ederim"

Bide Hxh'den Hisoka var izleyen bilir zaten nasıl biri olduğunu (Özellikle Gon'u görünce) :D Ama yinede çok cool buluyorum, o saçma hareketleri,sözleri söylemese :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

Nami,Usopp "KEndi başının çaresine bakamayan korkak karakterlerden nefret ederim"

Bide Hxh'den Hisoka var izleyen bilir zaten nasıl biri olduğunu (Özellikle Gon'u görünce) :D Ama yinede çok cool buluyorum, o saçma hareketleri,sözleri söylemese :)

hoppp dur orda :hate-onion-head-emoticon:

usopp veya nami olmasaydı bizim tayfa yeni dünyanın havasını bile koklayamadan ölmüşlerdi

ozaman sanji,luffy,zoro da başının çaresine bakamıyor senin bakış açına göre

ayrıca usoppu çok severim

ve ayrıca şuan o 2side çok güçlü :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Nefret etme söz konusu olunca çoğu kişiden farklı bir nefret etme tarzım olduğunu düşünüyorum. Yani her türlü sosyapat psikopat kafayı sıyırmış -kısaca yangire işte- karakteri sevebilme potansiyeline sahip olduğumdan her zaman ana karakterleri düşmanlardan daha az seviyorum. Sonra sonunda ana karakter ölsün kurtulalım diyorum ve benim o aşık olduğum yangire karakter ölüyor ve animeye küfür ediyorum. -,- Ve her tipik animede olan ana karakterin yakın arkadaşı olan gizliden gizliye ondan hoşlanan ve habire yoluna çıkan tipik kız -ya da erkek her türlü nefret ediyorum- modelinin Allah bir belasını versin. Hani ana karakteri sevmiyorum kızdan daha aşırı nefret ediyorum. Burada bahsettiğim kişiler Sakura ve Inoue ama başka animelerde öyle gıcık karakterler var. Hani sonra o gıcık karakter yüzünden en kral bomba adamları harcıyorlar. Sümüklü Sakura ve Inoue yüzünden Sasori ve Ulquiorra'yı harcadılar ya. Grimmjow da harcandı gerçi ama o kendisi kaşındı neyse. Sonra Sasuke'den nefret ediyorum. "Ailemin intikamını alıcam geber Itachi!" dedikten iki bölüm sonra Itachi'nin geçmişini öğrenince "Köyden intikamımı alacağım!" dedi ve en sonunda şu anki duruma geldi gidip bir yerde ölsün. Naruto zaten ayrı olay "Arkadaşlarımı koruyacağım. Kyuubiye ihtiyacım yok" havalarıyla geziyor ama Kyuubi olmasa ilk bölümden geberip giderdi. Tüm Akatsuki'yi anlık gelen power upla harcadı çocuk. Kısaca ana karakter üçlüsünden nefret ediyorum ve animeyi Madara için izliyorum. Pişman mıyım? Hayır. 

Neyse ana karakterleri adam olan ve bana kendini nefret ettirmeyenler de var. Luffy ve Natsu'ya hiç küfür etmedim. Adamlar güçlü olup da konuşuyor. Tipik ezik değiller. Neyse konu nefret edilenlerlerdi. Bu karakter bozukluğu olan şapşirikler dışında: Tonari no Kaibutsu-kun'daki Shizuku'dan nefret ediyorum. Kızın doktora gidip kendini tedavi ettirmesi lazım. Gerçi finaline kadar izlemimiştim 9. bölümde bırakmıştım. Belki son bölümde gökten vahiy inmiştir akıllanmıştır. Naruto'daki Hanzo ve Danzo -evet ikisinin de kendi çapında problemleri var. Soifon'dan -kızda küçükken bir ego patlaması olmuş- Ayrıca Darker Than Black'teki Huang isimli zihinsel problemleri olan amcaya hiçbir zaman hoş duygular beslemedim. Yin'e araç de Mao'ya laf at Hei'ye duygusuz katil de sonra geçmişini gösterip şefkat bekle. Oldu canım. Son olarak ımm- Ayrıca Durarara!! daki Anri isimli ana-yardımcı karakter olacak "Saika benim yerime insanları sever" diyen kız keşke ölüp gitse. Sanırım bu kadar. Sabredip okuyanlara teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşk üçgenlerinde sonradan gelen tipten kesinlikle nefret ediyorum. Hele iyi birisiyse daha çok güldürüyorsa arada kalmış kişiyi. Tam nefret ediyorum.

Onun dışında SnK'den Annie'ye gıcık oluyorum. Sebebi belirsiz.

Titan olmasından değil nedenini çözemedim.

Aptal ana kız karakterlere çok uyuz oluyorum. Seviyorum ama yinede bir gıcık ediyorlar beni. Örnek her ne kadar güçlü görünsede bence Hana Yori Dango'daki Makino acayip saf ve Special A'dan Hikari vs vs. Yani genel olarak bu tipler. Birde zengin katı aile fertleri gıcık eder beni. İlla son aşamada çifti bir rahatsız ederler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.