Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

bence kurgulanış biçimine göre değişir ama  bana göre önemli  olan savaşın nasıl sona erdiği animelerde en çok onu merak ederim ama o başbakanın akame`nin kılıcıyla ölmesi çok güzel olur

Skip beat=Fuwa sho(insan bu kadar mı kendini beyenmişin teki olur)

Akagame ga kill=başbakan ve oğlu bende çok kıl oluyorum konunun geçtiği pek çok yerde yozlaşmışlığın daniskasi hiç kimseye öyle bi yönetim düşmesin inşallah her yönetim zamanla yozlaşıyorda dikkatli olalım beyler çeteler her zaman siyaseti ve güç odaklarını ele geçirmeye çalışır bi süre sonra nüklüer silahlar cirit atmaya başlar o zaman.Aslında böyle bi konuyu animeye dönüştürseler tutar mı bilmem(3. dünya savaşı)(Albert Einstein ın dediği gibi 3.dünya savaşının nasıl olucağını bilemem ama 4. dünya savaşı taş ve sopa ile yapılıcağını öngörüyorum gibi bir sözü vardı :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Al benden de o kadar :) ama İchimaru gin'e laf yok adama başta bende giciktim ama hem bizi hemde aizen i ayakta uyuttu çok cool bi karakter o [emoji38] ama katkısız gıcık gittiğim bi karakter var o da Tokyo ghoul daki gurme olacak gerizekalı Shuu ve Naruto'da sakura :) naruto naruto diye ağlayıp naruto kurtardık sonra yumruk falan vuruyor ya o hareketleri beni uyuz ediyor.

《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.