Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır Resmi ekleyen

Sana bişey söylimmi ben bleachın sadece 15 bölümünü mü ne izledim o da televizyondan bu kızdan nefret ettim :D Anlatamam ya çok gıcık oluyorum nedense. Aslında nedeni belli ben Rukiayı sevdiğim için bu kızı sevmiyorum. Bide Rukiayla Ichigonun arasına falan giriyosa ben katil olurum heralde :D Bide bu kzın dışında Sasuke ve Sakuraya olan nefretim paha biçilemez ♥ :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bir karakter var ki, sanki anime dünyasındaki şerefsiz karakterlere tepki olarak yaratılmış. Sanki o kötü karakterleri meleğe dönüştürmek için yaratılmış bir şerefsiz. O kadar yüzsüz, o kadar insanlıktan çıkmış bir adam ki.

Gin,Naruto,Sasuke,Sakura yada herhangi bir karakter. Hepsi meleğin önde gideni kalır yanında. Laptopuma tekme attıran şerefsiz o.. ,neyse.

School Days, asla izlememenizi öneririm. Ciddiyim. İlk başta iyi başlayan hikayenin sonradan kayması ile...

Hayatım boyunca Makoto Issei kadar şerefsiz,haysiyetsiz,yüzsüz,....., devamı küfür olduğu için....

School days çok ağır bir animeydi ve bende bile bazı psikolojik dengesizliklere yol açtı. En sonlara doğru izlemek istemedim ama kendimi tutamadım. Kesinlikle başlamamanızı öneririm. Bana birisi sakın başlama demişti, bende meraktan çıldırıp başladıktan sonra psikolojim alt üst oldu. Ayrıca şu an gayet ciddi olarak o animenin kaldırılmasını istiyorum. Gerçekten ağır bir anime. Veya +13 gibi birşey yapın. Ben küçük bir arkadaşımla (12) 5-6 bölüm izledim. Sonra O Makato denen şerefsiz herifin yaptıklarını daha fazla izleyip psikolojisinin bozulmasını istemeyerek onu ekranın başından kaldırttım. Hayatımda bu kadar haysiyetsiz bir şerefsiz görmedim. Diziyi izleyenler (Allah Yardımcınız olsun) bilirler. İzlemeyenler, mazoşist'seniz şiddetle öneririm, ama değilseniz, yanına bile yaklaşmayın, konusuna bile bakmayın, konusuna aldanıp izlemeyi hiç denemeyin, hadi izlediniz, 5. Bölümden ileriye gitmeyin. Sizi uyarıyorum.

Kısacası, Hiçbir anime karakteri Makato İssei kadar şerefsiz ve gıcık olamaz. Laptopumu kırdırıcaktı bana. Yazarken bile sinirden ellerim titriyor... Daha fazla yazamayacağım.

Flood yaptığım için kusura bakmayın ama dayanamadım :D

Bende school daysi izledim söylediklerine katılıyorum makato iğrenç bi karakterdi gerçekten ama bence anime izlenilenilir bi anime. Değişik bi konusu var ki zaten sonunda kotonaha hepimiz için makotodan öç alıyor :D Bence sadece makotoya yüklenme kızlarında çok suçu vardı ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende school daysi izledim söylediklerine katılıyorum makato iğrenç bi karakterdi gerçekten ama bence anime izlenilenilir bi anime. Değişik bi konusu var ki zaten sonunda kotonaha hepimiz için makotodan öç alıyor :D Bence sadece makotoya yüklenme kızlarında çok suçu vardı ^_^

aslında en çok suç kızlarda, makoto kendi halinde biriydi, uzaktan uzaktan seviyordu, ama kızlar çöpçatanlığa bir başladı....sonrada makoto raydan çıktı :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında en çok suç kızlarda, makoto kendi halinde biriydi, uzaktan uzaktan seviyordu, ama kızlar çöpçatanlığa bir başladı....sonrada makoto raydan çıktı :lol:

Sekai yüzünden ya hepsi, bence Makoto mülayim bir çocuktu onu kızlar delirtti. Ama hepsinin ayrı ayrı suçu var. Kotonoha dışında :wub:

Ayrıca Makoto bence son iki bölümde tam adam oluyordu Sekai geldi içine etti. Ending bittikten sonra Makoto'nun konuştuğu son sözleri dinlerseniz piskolojiniz bozuluyor . :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakura! Her sakura nefret edeni (hater demek istedim ama sözcük bulamadım) gibi ben de aynı sebeplerle nefret ediyorum. En gıcık olduğun huyuysa "Sasuke, Sasuke.. " diye dolaşması. <_<

Aslında Naruto ile Sakura, Jiraiya ve Tsunade'ye benziyorlar ve bu, az da olsa Narusaku'yu sevmemi sağlıyor. Ama Sakura'dan hala nefret ediyorum. Öldükleri (yada Jiraiya'nın öldüğü) için sanırım.

Yaşasın Naruhina :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.