Jump to content

Game Of Thrones

Sourléd

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yedi soylu hanedan, efsanevi Westeros topraklarında hüküm sürmek için mücadele etmektedir. Birçok politik ve cinsel entrika dönmektedir. Westeros’un Kralı, Robert Baratheon, eski dostu Lord Eddard Sta

Dizisini hiç izlemedim ama ilk 2 kitabını okudum ve çok başarılı buldum. Sadece pek tarzım değil o yüzden şu an için devam etmeyi düşünmüyorum.

Hodor kral olacak bence.:D

Birincisi hangisi?

İmzadaki yani Spartacus tam bana hitap eden bir yapıttı özgürlük için adalet için savaşan bir savaşçının hikayesi...benim için yeri ayrıdır özelliklede benim gibi özgürlük ve adalet yanlısı birisi için bir baş yapıttı...yüksek yerlere gelmek için romalıların yaptığı iç oyunlar kendi aralarındaki rekabetleri spartacus'ün intikam isteği ise daha farklı bir tad katıyordu...sonunda az bişe ağlamışlığım var :) zaten bu tarz yapıtların sonunda gözlerim dolar diğe bir örnek ise Mel Gibsonun oynadığı Cesur Yürek yani Bravehearttır...Hikaye olarak Spartacuse benzemekte özelliklede sonu izleyenler anlıyacaktır...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spartacus'ü ana karakter değiştiğinden beri izzlemiyorum <_< game of thrones aldı başını gitti valla, sanırım bu dizide esas oğlan ned stark'ın hayat kadınından olan oğlu olacak ^_^

Bu saatten sonra esas oğlan mevzusu olmaz bu hikayede kesin olacak birşey varsa starkların nesli gittikçe az alırken Lannisterların çok az kayıp vereceğidir veya hiç önemli bir kayıp vermiyecekleridir...büyük olasıkla Starklar tükenecek starkçıların çoğu Daenerys Targaryenci olacaktır tabi onada bişe olmazsa yazar dokundurtmuyor ki şu şerefsiz Lannisterlere...Jon Snowcuyum ben dizinin başından beri Snow'u destekliyorum o herif hak ediyor esas oğlan olmayı ama bu yazarın ne yapacağı belli olmaz be...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lannisterları feedlemişler :(

Sonları pek iyi olmıyacak inşallah onların...Ejderha ateşinde kızarırlar inşallah...

Ne yalan söyleyim yazara kızıyorum ama adam işini biliyor bu Lannisterler ne zaman ayvayı yiyecek diye ve Jon Snow önemli yerlere gelebilecekmi diye her zaman başka bir bölmü bekliyorum...adam iyi yazıyor şaşırtıyor takipçileri ancak Starkların ölmesi çok koyuyor be insana...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonları pek iyi olmıyacak inşallah onların...Ejderha ateşinde kızarırlar inşallah...

Ne yalan söyleyim yazara kızıyorum ama adam işini biliyor bu Lannisterler ne zaman ayvayı yiyecek diye ve Jon Snow önemli yerlere gelebilecekmi diye her zaman başka bir bölmü bekliyorum...adam iyi yazıyor şaşırtıyor takipçileri ancak Starkların ölmesi çok koyuyor be insana...

khaleesime dokunmasında :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cnbc-e ve e-2 de var ancak sansürlüdür...

Game of thrones iyidir abimide başlattım oda benim gibi Jon Snow'cu oldu Jon Snow desteklerim hikayede Ned Starkla başlayıp Jon Snow'cu oldum...İzlediğim en iyi 2. Dizidir

eneeeee, bi Jon Snow'cu daha :D bakışına ölünür o adamın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.