Jump to content

The simste yarattığım anime karakterleri.....

LoVeR

Önerilen İletiler

Güzelde ben hokage minato falan sandım :D

hıhı evet evet öledir içimden: sen çalış lan o kadar oyun senin yaşında oyun yakında the sims 3 serisiyle birkaç tane 2 tane 2 serisiyle vereceğim sonra 1'e döneceğim bi ara the sims tanıtımı yapacağım....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Can sıkıntısından yarattığım bir the sims simidir tabi the sims 3'den dir adı saga bir çok forumda yayınlanmışdır asyalıları andıran bir ifadesi var bunun için anime karakterlerine benzettim çok eskidir....

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

bir çok sitede yayınlanmışdır...

Yaratmak !? :blink: :huh: İnsanlar yaratmazlar sen yok olan bir şeyi meydana getiremezsin. Var olan bir şeyi de yok edemezsin. Senden bir rica lütfen yaratmak kelimesini kullanma olur mu ? :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaratmak !? :blink: :huh: İnsanlar yaratmazlar sen yok olan bir şeyi meydana getiremezsin. Var olan bir şeyi de yok edemezsin. Senden bir rica lütfen yaratmak kelimesini kullanma olur mu ? :lol:

oyun aileni yaratıp ona gelecek sağlamakla ilgili simi sen yaratır sen öldürürsün the sims oyunun özelliği de o zaten oyundaki tanrı sensin gibi bir nevi....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sims bir oyun değil o bir illet bir parazit bir bağımlılık yemin ederim biraz oynayayım diye oturuyorum başında sabahlıyorum hayır yaptımız bişide yok yemek yedir banyo yaptır çocuk yaptır falan =D

bence çok güzel kadın kocasını 2 kişiyle aldattı ikisindende hamile koca çakmadı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.