Jump to content

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

evet geldik yine bir fillere daha şu saatten sonra kishi herhalde vermiyorum lan mangada olan olayları diyerek yapımcılar ile yollarını ayırmıştır düşüncesi içerisindeyim

edit: Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden’in Haziran programında da aynı tablo anime severleri bekliyor: filler bölümler. Görünüşe göre filler izlemek istemeyip, anime serisine ara veren takipçilerin daha fazla beklemesi ger

yine isyan edecek millet derdi ne ki bunların bu kadar cılkını çıkartıyorlar animenin.

Bakalım Haziran ayında "Temmuzda da Filler Bizi Bekliyor." diye konu açılacak mı? :(

Arayı iyice mi arttıracak. Mangada savaş bitti neredeyse daha ne kadar açacaklar arayı. :D

Bu kadarda olmaz diyor insan. Bari fillerlar savaşı barındırsalar. Öbür türlü hiç çekilmiyor.

Gerçi artık manga yetiyor. Bir tek büyük savaşları animede izlemek istiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Filler bölümlerin Kishi ile alâkası yok'tur. Adam manga'nın telif haklarını satıp gerisini TV Tokyo'ya bırakıyor. Gayet normal böyle olması. Ben olsam bende biraz kendi düşüncelerimi eklerdim şu seri'ye. Ayrıca gidişi böyle oldu ama dönüşü tam bir katliam yaratacak.

Madara'mız geliyor Madara'mız ! :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyenHokage_Uzumaki_Huso, 30 May 2013 - 06:53 PM tarihinde yazdı.

aslında filleri vermelerinin çok mantıklı bir sebebi var anime mangaya yetişmesin diye bide naruto nun mangasının 2014 te bitirebilirler o yüzden bitsinde adam gibi bölümler yapalım diyorlar hemde bu fill işi yeni deil niye bu isyan naruto vs pain den sonrada hep filler olmustu ara vermelerinden iyidir

Filleri yapmalarının amacı para. Naruto bitiyor bunlarda uzatabildekleri kadar uzatıyor. Aralarında 75 bölüm fark var,ne arası açmaktır bu?

ama anime mangaya göre daha hızlı ilerler animedeki 1 bölüm mangadaki 2-3 bölüme eşdeğer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ama anime mangaya göre daha hızlı ilerler animedeki 1 bölüm mangadaki 2-3 bölüme eşdeğer

Arkadaş bilmediğiniz şeylere yorum yapmayın. One piece 590 bölüm ve 50-100 arası fiil var. Mangası da 710 bölüm ve manganın olduğu bölümler 670ler.

Bir manga bölümü bir anime bölümü demek,mangaka 20 hafta ara verir. 32 bölüm falan çıkartır yılık. Anime ise ara vermez. 50 bölümü vurur bir yılda rahat.

Birde kesin konuşmuşsun bir yüzün yıka derim,ben bu bilgiyi nerden biliyorum. Manga konusunda master mı yaptım ki,bu adama karşı geliyorum. Şu anki haliyler aralarında nerdeyse 2 yılık fark var. Adamlar ağzıyla sonu geliyor ondan diyor. Sende gelip burada saçmalıyorsun. Şu an hiç fiiler yapmasalar haftada 2 bölüm yapsalar bile seneye bitecek olan manga ile finaleri yakın yapabilirler.

Bidaha da bilmediğin şeyleri sor,biliyormuş gibi konuşma. Buda bir mangasever tavsiyesidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.