Jump to content

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Filleri yapmalarının amacı para. Naruto bitiyor bunlarda uzatabildekleri kadar uzatıyor. Aralarında 75 bölüm fark var,ne arası açmaktır bu?

normalde anime ile manga arasında 100 ün üzereninde fark olması lazım

Naruto mangası 2014 yılında bitmesi bekleniyor. Manga bittikten 1,5 yıl sonrada anime bitmesi bekleniyor bunun için bölüm sayısı ayarlanmaya çalışılıyor fiiller bunun için var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden’in Haziran programında da aynı tablo anime severleri bekliyor: filler bölümler. Görünüşe göre filler izlemek istemeyip, anime serisine ara veren takipçilerin daha fazla beklemesi ger

yine isyan edecek millet derdi ne ki bunların bu kadar cılkını çıkartıyorlar animenin.

Bakalım Haziran ayında "Temmuzda da Filler Bizi Bekliyor." diye konu açılacak mı? :(

normalde anime ile manga arasında 100 ün üzereninde fark olması lazım

Naruto mangası 2014 yılında bitmesi bekleniyor. Manga bittikten 1,5 yıl sonrada anime bitmesi bekleniyor bunun için bölüm sayısı ayarlanmaya çalışılıyor fiiller bunun için var

1.5 yılı para için yapıyorlar işte,izleyicinin kaşı gözü için değil ayarlama isteklerinin nedeni para. Para yönetiyo dünyayı olum,bıktım la tama seviyorsunuzda saçma sapan savunma yapmayın. Fiilerin amacı mangayı geçmemektir. Diğer türlü paradır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime dünyasındaki tek arzum, naruto mangasının şu anki konusunu ölmeden önce anime olarak izleyebilmek oldu ya!! Buradan yapımcılara sesleniyorum +^&/''/'^(^'^+!^/%(/'^&(&'/(++% (Yanda görmüş olduğunuz karakterler aşırıya kaçan küfüreri yayınlamamak için konulmuştur..) :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biraz bölüm biriksin diye ara vermiştim daha sonra hepsini bir arada izlerim demiştim ama bu kadar çok bekleyebileceğimi sanmıyorum en iyisi ben mangasına başlayayım filler filler nereye kadar? :mellow: zaten sadece yazın doyasıya anime izleyebiliyorum zamanımı narutonun doldurma bölümlerini izleyerek harcamayım mangasını okuyup daha farklı animeler izlerim artık ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.