Jump to content

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden’in Haziran programında da aynı tablo anime severleri bekliyor: filler bölümler. Görünüşe göre filler izlemek istemeyip, anime serisine ara veren takipçilerin daha fazla beklemesi ger

yine isyan edecek millet derdi ne ki bunların bu kadar cılkını çıkartıyorlar animenin.

Bakalım Haziran ayında "Temmuzda da Filler Bizi Bekliyor." diye konu açılacak mı? :(

böyle doldurma bölümler nekadar sıkıcıda olsa bir animenin ara vermesinden iyidir .... bide para için yapıyolar diye isyan ediyolar gülesim geldi tabikide para için siz bir animenin sırf oyaku lar için yapılmış bir iyi niyet bir sebilmi olduğunu düşünüyorsunuz :D narutonun para kazanması iyi bişi yeterli geliri elde edemeyip yarım kalan animeleri düşünün bir animenin doldurma bölüm yapması aravermesinden iyidir bu kadar isyana gerek yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne narutoymus ya ramen ismi bu kadarmı insanlara sıkıntı yaratır :=) narutoyu bende seviyorum ama çıldırcak kadar değil çünkü biliyorum burda yazcaklarınız animeyi yapanlara gitmyecek iyi konusmalar not: küfürlerinizi ve nefretinizi savurduğunuzda çok güldüm ve görende sanar dünya barışı 6 hazirana kadar sürcek :=)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben karar verdim valla tüm yaz boyunca izlemiycem narutoyu böyle 1-2 bölüm izle deli gibi 1hafta bekle bana göre değil 3ay izlemicem yaz gezerim vs kafam meşkul olur sonra bir oturucam ard ard 3aylık bölümü tek gecede izliycem bol aburcubur eşliğinde sabahlayarak oww yeeahh! :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.