Jump to content

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

yaa Abarttılar artık ..3 aydır bi anime filler olumu yaa..bu animeyi 10 senedir takip edenlere üzülüorum yeminle hadi ben 2-3senedir soğudum..flasbackleri olsun vs..zaten yeterince uzatıolardı..asıl sorun bence manganında yavaş gitmesi..Kishi iki satır çizio kafasına göre ara verio..dediğiniz gibi bi ticaret var naruto üzerinden..bakalım..temmuza artık..Bu arada HunterXHunter izleyin derim..süper gidiyor hiç sıklmıo ne flashback ne de başka bişi var..şimdiye kadar eskisinin yeniden yayınlanan kısmıydı bundan sorası nası gitcek merak ediyorum:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden’in Haziran programında da aynı tablo anime severleri bekliyor: filler bölümler. Görünüşe göre filler izlemek istemeyip, anime serisine ara veren takipçilerin daha fazla beklemesi ger

yine isyan edecek millet derdi ne ki bunların bu kadar cılkını çıkartıyorlar animenin.

Bakalım Haziran ayında "Temmuzda da Filler Bizi Bekliyor." diye konu açılacak mı? :(

Ben de fillerlar başladığından beri izlemiyorum. Şahsen Naruto'nun bitmesini hiç istemiyorum. Kerata elimizde büyüdü. ^_^

Aslında animeyi mangaya tercih ederim ama şuan izlemeye çok hevesli değilim açıkcası çoktandır izlemediğimden. Mangayı okuyorum genelde. Ve bölümler geldiğinde çok güzel olucak diye düşünüyorum. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.