Jump to content

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

84 oy

1. 1. Takımızı seçin, sadece bir seçenek hakkınız var

• Galatasaray
      29
    • Fenerbahçe
      29
    • Beşiktaş
      22
    • Trabzonspor
      3
    • Diğer
      1

Önerilen İletiler

Bilmiyorum belki tahmin etmek zor değildir ama, son iletide senin adını görünce bir bakayım dedim Fenerbahçeliymişsin gibi bi algı oluştu bende ama dedim abla çok Beşiktaşlı gibime geliyordun. Öyleymişsin sevindim Galatasaraylı olmama rağmen. Beşiktaş taraftarı daha asil oluyor gerçekten ben bunu fark ettim. Bi fb, bi gs taraftarı takım biraz kötü oynasa susar hatta kendi takımına küfredebilir(ben etmem zaten artık fanatik de değilim) ama bjk taraftarı her daim takımıyla. Annemden şöyle bir şeyler duymuştum:Beşiktaş taraftarı gerçek taraftar diğerleri biir şey bir şey de hatırlayamadım herneyse ama asilliğini belirtiyordu. Kendisi de bjklidir zaten :D

Sekiz harf diyince dalga geçiyorsun sandım :)Neyse:D

Fanatik Fenerbahçeliyim tek takımdır.Çünkü Fenerbahçeyi ne beşiktaşlılar ne galatasaraylılar ne Trabzonsspor sever Bunun için TEK dir Fenerbahçe.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Renkleri bile insanı mest ediyor.. :) .Fenerbahçe tabi ki.. :D

Takımları Türkiye'de ki şampiyonluk sayısına göre sıraladım ;) Bursaspor'u istisna sayıyorum :blink: ilk oyu Beşiktaş'a yapıştırıyorum :wub: Not = buna benzer bir konu vardı, onu sildim çünkü şıkları

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE :)

Sekiz harf diyince dalga geçiyorsun sandım :)Neyse:D

Fanatik Fenerbahçeliyim tek takımdır.Çünkü Fenerbahçeyi ne beşiktaşlılar ne galatasaraylılar ne Trabzonsspor sever Bunun için TEK dir Fenerbahçe.

Gerçekten öyle sanırım ama diğerlerinin sevmemesi belki de Fenerbahçe'den kaynaklanıyordur  :ph34r:

Galatasaraylı olarak bunu demeden bitiremem biliyorsunuz:Ama bizim UEFA'mız var sizin yok :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 sene sonra...
  • 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.