Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

Çok fazla mmo oynamışlığım vardır,uzun süre wow oynamışımdır. Online oyun yapmışlar yapan online oyun ne onu bilmiyor daha,interneten araştırmış ve romantik yapmış.

O yıla gelinmiş hala 80lerin kore oyunlarında ki gibi bir oyun yapmışlar,resmen çocuken oynadığı oyunu kopyalamış beli,konu güzeldi ilk oyuna puanım 10/7(sonu aşırı saçmaydı,neden yaptın oyunu?heç işte can sıkıntısı.)

Madem emek vermişsin,amacın ne oğlum,amacını söyle bana insanların ölebileceği bir oyun yaptım çünkü ben katıksız ...yim de tmm anlarım.

2. oyun da toparlar o sonu dedim,bi baktım yok iyice sarpa sardı amacını anladım adamın sonra,bu adam online oyun ile ilgili değil,değişik bir konu yapıp sanal aşkı işlemek istemiş. Madem böyle yapıcaksın hiç yapma. Millet bıktı sadece aşk konuşu şeylerden.

Seveni var evet,onların yaşına bak birde izlediklerine tmmdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben şunu anlamıyorum bir şeyi beğenmeyince niye b.k atıyorsun arkadaş yok beklenineni vermedi yok 1. sezon bile fazlaydı flan alla alla bunu söyliyen arkadaşlar her halde SAO seven büyük bir kitleye hakeret ettiklerini anlamaıyorlar SAO nun bir çok ödülü ve bir çok fan ı var siz beğenmediyseniz ne olmuş kusura bakmayın ama animeleri sadece sizin paşa gönlünüzün baklentilerine göre yapmıyorlar bir online oyun oyunu olmasına rağmen bir çok kuralını hiçe saymış flan beyler adam lar oyun değil anime yapıyorlar dünya olarak kendi dünyasını oluşturmuş ama bazıları bunu kavrıyamıyor ve kendi dünyamızdaki online oyunlar la kıyaslıyor SAO nun hikayesi başka bir dünya ve onun online oyunun da geçiyor bunları çok duydum yok zindan kuralları yok party kuralları uymuyor sanki bizim dünyamızda navigear varda onunla online oyun oynuyoruz ama bu anime kurallarını bozmuş :D birde ne dir bu duygusallık düşmenlığı . yok çocukça bir aşka döndürmüşler flan .. bunu size açıklıyım çünkü yazarı romantizim olmuş istemiş

son söyliyeceğim objektif bakan herkes SAO nun yeni sezonlarının çıkmasının gerçekten olası olduğunu görür...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben şunu anlamıyorum bir şeyi beğenmeyince niye b.k atıyorsun arkadaş yok beklenineni vermedi yok 1. sezon bile fazlaydı flan

Lafın bu kısmı banaysa söylemem gerek "birinci sezon fazlaydı"dan kastım Alfheim Online mıydı neydi o kısımdı. SAO'nun içinde de devam edebilirdi anime. Bunu kastetmiştim.

Gelmesin dedim evet bence gelmesin ya. objektif olarak bakılırsa çok iyi bir anime değildi. Hatta iyi bir shounen de değildi.

Bu çok iyi bir animeyse Death Note ne Code Geass ne?

Objektiflik budur: bir animenin seveninin çok olması da o animeyi çok iyi yapmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben şunu anlamıyorum bir şeyi beğenmeyince niye b.k atıyorsun arkadaş yok beklenineni vermedi yok 1. sezon bile fazlaydı flan alla alla bunu söyliyen arkadaşlar her halde SAO seven büyük bir kitleye hakeret ettiklerini anlamaıyorlar SAO nun bir çok ödülü ve bir çok fan ı var siz beğenmediyseniz ne olmuş kusura bakmayın ama animeleri sadece sizin paşa gönlünüzün baklentilerine göre yapmıyorlar bir online oyun oyunu olmasına rağmen bir çok kuralını hiçe saymış flan beyler adam lar oyun değil anime yapıyorlar dünya olarak kendi dünyasını oluşturmuş ama bazıları bunu kavrıyamıyor ve kendi dünyamızdaki online oyunlar la kıyaslıyor SAO nun hikayesi başka bir dünya ve onun online oyunun da geçiyor bunları çok duydum yok zindan kuralları yok party kuralları uymuyor sanki bizim dünyamızda navigear varda onunla online oyun oynuyoruz ama bu anime kurallarını bozmuş :D birde ne dir bu duygusallık düşmenlığı . yok çocukça bir aşka döndürmüşler flan .. bunu size açıklıyım çünkü yazarı romantizim olmuş istemiş

son söyliyeceğim objektif bakan herkes SAO nun yeni sezonlarının çıkmasının gerçekten olası olduğunu görür...

Otaku yazıyor,sao hayranı ve 20 yaşında bence 20 yaşında olması bile saoyu övmeye yeter sadece ergen kitlesi yokmuş.

Neyse objektif bakıyorum;

Çizimleri çizimle ilgilenen bilir çok baştan sağma sıradan bir çizimi var.

Konusu çok orjinal

.romantizm türünde olsa da aşırıya kaçmış. Bir süre den sonra sadece romantizm yaptılar ve bu romantizm af eyleyinde aşırı derece de çocukca.(çocukca değil diyen var gelsin objektiflik çerçevesinde tartışalım)

Konu iyi olsa da konu işleyişi kötü,belirli bir çizgisi yok konudan konuya atlama ve gereksiz duygusalıklar,narutonun arkadaşlarım için sözünü daha çok seviyorum o derece ve romantizmi yerinde severim.

Online oyun adına yaptığı bir şey yoktu. Başta konu falan bu adam iyi bir şey çıkartacak diyorsun,sonra gerçek yüzünü gösteriyor.

Niye yaratın

Can sıkıntısı be krito

Oldu gözlerim doldu,hele ikinci oyunda adamda ki parayla harem kurarsın,kıza sapıklık yapıyor,onu da geçtim fantazi dünyası süper bir kötü karakter bu kadar sıradan olur,türk filmlerinde ki gibiydi.

Hele sonunda gm oldu,yok bilmem ne falan filan derken hop mutlu son dağılın.

Kısaca söylemek gerekirse sevmediğim bir seri,çok sevmediğim bir seri var açıkçası ama bunun farkı naruto gibi gereksiz ergen fanlarının olması ve beni deli etmeleri. İsterse FMa nın ödülünü alsın. Abd de bir gençlik anketinde normaldir,ki açıkçası o anket reklamdı. TWD ve alacakaranlık da o anketlerde en iyisi seçilmişti. Bunların aldığı ödüle aynı ödülü aldığı için sevinmemeli aksin kafaları taşlara vurmalı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Swart and Onlıne

böyle bi anime yok kardeş, bırak 3. sezonu daha 1. veya 2. sezonu bile çıkmadı. hatta mangası/ligh novelı/herhangi bir oyunu bile yok. hatta böyle isimli bişeyi anime yapabilecek yapımcı yoktur. hatta böyle bi isim koyabilecek bi mangaka bile yoktur. boşver yani salla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anlamıyorum arkadaş, tamam sevmezsin doğaldır ama bu kadar fanı bu kadar seveni olan bir animeye hakaret etmeye kimsenin hakkı yok.Sevmiyorsan sevmiyorum diyip geçersin dibine kadar vurmanın ezmenin kirletmenin anlamı nedir ? Resmen burada ben beğenmedim kimse beğenemeyecek kimseye izletmeyeceğim anlamı çıkıyor.Onuda geçtim ah be arkadaşım konu başlığınıda mı görmüyorsun ? Konuyla ne alakası var ki alakası olsa bile bir animeyi bu kadar kötülemeye hakkın olduğunu mu zannediyorsun ? Yorumum geneledir üstüne kim alınıyorsa alınsın cevap vermeyeceğim, bıktım artık bu kötüleme iğneleme nefret çabalarından yeter yönetimdende rica ediyorum buna bi kısıtlama getirilsin artık.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

halen bazı çocuk ça davranışlar görüyorum :D ya bir şeye çocukça demenin nekadar saçma olduğunu en çok otakuların bilmesi lazımken bana bir anime sever SAO romantizimi çok kaçırmış ve çocuk ça diyor :D sen şu an sana anime izlediğini görüpte çizgifilim izliyosun , çocukça diyenleri haklı çıkardın :D her animenin bir fan gurubu vardır bu iyi anime ise death note nedir :D dur ben de sizin gibi davranıyım ve kendi beğenmediğim animeleri eleştiriyim death note un yapımcısı ilk başta bence bukadar ilgi beklememiş çünkü bakarsak sonlara doğru işi yüzüne gözüne bulaştırmış siz animeler hakkında herşeyi biiyorsunuz ve SAO kötü şimdi çocuklarhadi kum havuzunuza geri dönün bazıları şunu düşünemiyor SAO çok güzel bir romantik anime ve aksiyon sahneleri beni çok etkiledi izlediğim bir sürü animeden daha çok ve çok anime izledim 2.5 TB animem var ve şimdide çizimler çocukça diyorsun :D gerçeklik arıyorsan git film izle bak pi nin yaşamamı güzelmiş ama ben anime izledimmi çizimlerde orjinallik ararım ve canlılık ve benim beklentilerimi SAO karşıladı sizinkini karşılamıyorsa kimsenin umrunda değil ben burda demiyorumki SAO yu sevmek zorunda değilsiniz ama böle kötülemeler yakışmaz :D ben SAO yu izlerken özellikle satci nin öldükten sonra ses kaydını dinlerken gözümden yaş geldi bir anime insanlara duguaşılaya biliyorsa başarılıdır .

burda asıl nokta bir animeyi beğenmiyenler olabilir ama bu onu kötü bir anime yapmaz o animeyi beğenenlere saygılı olup eleştirilerimizi kendimize saklıyalım.

not : furkan kapa çeneni ve git burdan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ciddi bu kadar tepki gelmezde adam Swart and online yazmış ya.İzlemediğim halde ben bile adını biliyorum.Bu nasıl fanlıktır :D

Şunu söylemem gerek,animenin konusu gerçekten çok orjinaldi.Çizimleri bana göre kötüydü ama ben shounende falan çizime önem vermem.İlk bölümlerinde çok sevmiştim fakat sonra sapıttı işin içine romantizm girince.Tamam abi düzgün romantizm olsa bir şey demiyeceğim ama o neydi öyle ya ? o.O

Şu asuna olmasaydı romantizm olmasaydı oysaki çok sevilirdi bu anime.Bu benim düşüncem tabi fakat böyle bir animenin bu şekilde harcanması beni üzmedi değil..

Umarım başka bir sezon daha gelip iyice içine etmezler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.