Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

sanada cevap veriyim ellbette ben olumsuz eleştirilere karşı değilim bu doğanın kanunu birşeyi herkes sevmez ama SAO nun 3. sezonu çıkarmı başlıklı bir konunun altına gelipte eleştiri koyarsan sen oraya SAO yu seven herkesin gözüne batsın diye koymuş olursun basettiğim şey saygı

İşte başlığın adı sword art online çıkar mı,ben de kendimce çıkmaz diyorum ve düşüncemin nedenini açıklıyorum.Bir çok kişiyi fanı haline getirdiği gibi hayal kırıklığına da uğrattı diyorum.Saygısızca olduğunu düşünmüyorum.Benim sword art online sevmemem kimseye hakaret olmaz,kimse de ben sevmiyorum diye içerlemez.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

İşte başlığın adı sword art online çıkar mı,ben de kendimce çıkmaz diyorum ve düşüncemin nedenini açıklıyorum.Bir çok kişiyi fanı haline getirdiği gibi hayal kırıklığına da uğrattı diyorum.Saygısızca olduğunu düşünmüyorum.Benim sword art online sevmemem kimseye hakaret olmaz,kimse de ben sevmiyorum diye içerlemez.

Adam 20 yaşında ve otakuyum diyor sao hayranı ve objektif olun diyor. Cevabı alınca da böyle saçmalıyor şimdi konu uzamasın diye yazmıyorum.

Edit=gereksiz otaku bir hastalıktır bir şeyi 24 saat boyunca yapmak ve onun dışında temel ihtiyaçlar yeme içme hacet giderme dışında hiç bir şey yapmamak demektir. Japonya da tedavi merkezleri vardır,parası neyse vereyim tedavi ol...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

halen bazı çocuk ça davranışlar görüyorum :D ya bir şeye çocukça demenin nekadar saçma olduğunu en çok otakuların bilmesi lazımken bana bir anime sever SAO romantizimi çok kaçırmış ve çocuk ça diyor :D sen şu an sana anime izlediğini görüpte çizgifilim izliyosun , çocukça diyenleri haklı çıkardın :D her animenin bir fan gurubu vardır bu iyi anime ise death note nedir :D dur ben de sizin gibi davranıyım ve kendi beğenmediğim animeleri eleştiriyim death note un yapımcısı ilk başta bence bukadar ilgi beklememiş çünkü bakarsak sonlara doğru işi yüzüne gözüne bulaştırmış siz animeler hakkında herşeyi biiyorsunuz ve SAO kötü şimdi çocuklarhadi kum havuzunuza geri dönün bazıları şunu düşünemiyor SAO çok güzel bir romantik anime ve aksiyon sahneleri beni çok etkiledi izlediğim bir sürü animeden daha çok ve çok anime izledim 2.5 TB animem var ve şimdide çizimler çocukça diyorsun :D gerçeklik arıyorsan git film izle bak pi nin yaşamamı güzelmiş ama ben anime izledimmi çizimlerde orjinallik ararım ve canlılık ve benim beklentilerimi SAO karşıladı sizinkini karşılamıyorsa kimsenin umrunda değil ben burda demiyorumki SAO yu sevmek zorunda değilsiniz ama böle kötülemeler yakışmaz :D ben SAO yu izlerken özellikle satci nin öldükten sonra ses kaydını dinlerken gözümden yaş geldi bir anime insanlara duguaşılaya biliyorsa başarılıdır .

burda asıl nokta bir animeyi beğenmiyenler olabilir ama bu onu kötü bir anime yapmaz o animeyi beğenenlere saygılı olup eleştirilerimizi kendimize saklıyalım.

not : furkan kapa çeneni ve git burdan :D

hadi len ordan. yeşilçamın anime versiyonundan farksız benim gözümde, tutan bi formülü kakalamışlar önümüze(birbirine aşık olan 2 masum gencin epik(!) bir final eşliğinde bütün zorlukların, kötü adamların üstesinden gelip zar zor buluşması). finale kadar bi nebze güzeldi de finalde resmen ne yapcağını bilemeyen mangakanın çırpınışını izledim Cem, sorry.

ha izlerken beğendim orası ayrı. benim SAO nefretimin sebebi animeyi başyapıt olarak gören grup. Green Day ve Linkin Park'ı da bu yüzden pek sevemedim, bu gruplara tapan insanlar var diye. yahu şarkıları güzel fena değil ama ortada ilah gibi gruplar dururken bu gruplara bu kadar prim vermek saçmalık bana göre. aynı şey SAO için de geçerli.

başka bi örnek: emin ol şu Justin Bieber falan bu kadar ergen eline düşmeseydi de bu şarkıları Rihanna'nınkileri dinlediğimiz gibi dinlerdik. ama nefret ediyorum şu an, orası ayrı.

zaten kimse beğenenler için konuşmuyor sanırım, konuşan varsa kendi hatası. fikir beyan etmek farklı, kötülemek farklı şeyler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir fcktheworld

Otaku yazıyor,sao hayranı ve 20 yaşında bence 20 yaşında olması bile saoyu övmeye yeter sadece ergen kitlesi yokmuş.

Neyse objektif bakıyorum;

Çizimleri çizimle ilgilenen bilir çok baştan sağma sıradan bir çizimi var.

Konusu çok orjinal

.romantizm türünde olsa da aşırıya kaçmış. Bir süre den sonra sadece romantizm yaptılar ve bu romantizm af eyleyinde aşırı derece de çocukca.(çocukca değil diyen var gelsin objektiflik çerçevesinde tartışalım)

Konu iyi olsa da konu işleyişi kötü,belirli bir çizgisi yok konudan konuya atlama ve gereksiz duygusalıklar,narutonun arkadaşlarım için sözünü daha çok seviyorum o derece ve romantizmi yerinde severim.

Online oyun adına yaptığı bir şey yoktu. Başta konu falan bu adam iyi bir şey çıkartacak diyorsun,sonra gerçek yüzünü gösteriyor.

Niye yaratın

Can sıkıntısı be krito

Oldu gözlerim doldu,hele ikinci oyunda adamda ki parayla harem kurarsın,kıza sapıklık yapıyor,onu da geçtim fantazi dünyası süper bir kötü karakter bu kadar sıradan olur,türk filmlerinde ki gibiydi.

Hele sonunda gm oldu,yok bilmem ne falan filan derken hop mutlu son dağılın.

Kısaca söylemek gerekirse sevmediğim bir seri,çok sevmediğim bir seri var açıkçası ama bunun farkı naruto gibi gereksiz ergen fanlarının olması ve beni deli etmeleri. İsterse FMa nın ödülünü alsın. Abd de bir gençlik anketinde normaldir,ki açıkçası o anket reklamdı. TWD ve alacakaranlık da o anketlerde en iyisi seçilmişti. Bunların aldığı ödüle aynı ödülü aldığı için sevinmemeli aksin kafaları taşlara vurmalı.

bi bitmediniz gitti a...m..k
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam 20 yaşında ve otakuyum diyor sao hayranı ve objektif olun diyor. Cevabı alınca da böyle saçmalıyor şimdi konu uzamasın diye yazmıyorum.

Edit=gereksiz otaku bir hastalıktır bir şeyi 24 saat boyunca yapmak ve onun dışında temel ihtiyaçlar yeme içme hacet giderme dışında hiç bir şey yapmamak demektir. Japonya da tedavi merkezleri vardır,parası neyse vereyim tedavi ol...

yemin ederim sen o beyin egsersizlerini bş beyninle nasıl yaptın :D otaku bir hastalıkmı o senin duyduğun yalan haber çünkü japonyada otakular aşalanır otaku olmak kötü bir şeydir bu otaku luğun hastalık olma meselesi uydurulmuş bu arada bu çocuğun derdi ne konuşup konuşuğp duruyor beyin sınırları yetmiyincede :D bu harbi 20 yaşındamı :D

hadi len ordan. yeşilçamın anime versiyonundan farksız benim gözümde, tutan bi formülü kakalamışlar önümüze(birbirine aşık olan 2 masum gencin epik(!) bir final eşliğinde bütün zorlukların, kötü adamların üstesinden gelip zar zor buluşması). finale kadar bi nebze güzeldi de finalde resmen ne yapcağını bilemeyen mangakanın çırpınışını izledim Cem, sorry.

ha izlerken beğendim orası ayrı. benim SAO nefretimin sebebi animeyi başyapıt olarak gören grup. Green Day ve Linkin Park'ı da bu yüzden pek sevemedim, bu gruplara tapan insanlar var diye. yahu şarkıları güzel fena değil ama ortada ilah gibi gruplar dururken bu gruplara bu kadar prim vermek saçmalık bana göre. aynı şey SAO için de geçerli.

başka bi örnek: emin ol şu Justin Bieber falan bu kadar ergen eline düşmeseydi de bu şarkıları Rihanna'nınkileri dinlediğimiz gibi dinlerdik. ama nefret ediyorum şu an, orası ayrı.

zaten kimse beğenenler için konuşmuyor sanırım, konuşan varsa kendi hatası. fikir beyan etmek farklı, kötülemek farklı şeyler.

işte benim demek istediği açıklayan yaşıt bir arkadaşım ve halen kafası basmıyan varsa burda istediği kadar havlıya bilir ama boş boş hakeret etmeler flan sen bu dozda yazmaya devam ettiğin sürece adminlerden uyarı yersin sonun da banlanırsın :D kafanı çalıştır objektif ol kendini her bi b.k u biliyorum diye havala sokma
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://tr.wikipedia.org/wiki/Otaku

Kelime anlamları o-taku: sizin-eviniz veya otaku: Fanatik, Bağımlı şeklinde kullanılır. Anime Otaku şeklinde kullanıldığında: hayatını animelere adamış kişi anlamını çağrıştırır, özelliklede anime memleketi japonyadan çıkan bir kelime olduğu için günümüzde Anime otakulara sadece otaku denir. Çağımızda bu kelime evrim geçirip herhangi bir şeye(anime,manga)hayatını adamış, aşırı derecede hayranlık duyan, kişilere ya da antisosyal ve kendine özgü sebeplerden ötürü evden çıkamaya korkan bu yüzden değişik bağımlılıkları olan(kolleksiyonculuk,arşivcilik)kişiler için kullanılmaktadır.Sonuç olarak bu terim kullanılma şekline, kullanıldığı yere ve kullanan kişiye göre değişmektedir.Okursan orada dediği gibi fanatik asosyal anlamına gelse de,günümüzde anlamı değiştirlmiştir. Bunun nedeni japonya dışına çıkan bu kavramın reklam olarak kulanılması ve evrim geçirmesidir.

Bak gereksiz,karşında senin gibi biri yok. Laflarını dikkatli seç,senin yaşının 50 katı kadar seri bitirdim ben. Her hafta japonya dan haber takip ederim. Bilgisizsen susacaksın bilene çamur atmayacaksın. Konuştukça batırma şu işi. Yaşım 16dıdır. Sözel zekam 26yı geçmektedir. IQüm 130tur.Bunu söylememin tek sebebi,karşında kinin kim olduğunu anlaman. Cahilce konuşmasın umarım birdaha...

Seninle tartışmam hataydı biliyorum. Objektifliği senden öğrenecek değilim. Bu sitede bazı şeyleri benden daha objektif değerlendiren bir insan bile bulamazsın. Objektif değerlendirmeme saçma sapan yorum yapıp benle aynı şeyleri yazan birine istediğim bu dersen af eyle almıyor bazı şeyler..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yemin ederim sen o beyin egsersizlerini bş beyninle nasıl yaptın :D otaku bir hastalıkmı o senin duyduğun yalan haber çünkü japonyada otakular aşalanır otaku olmak kötü bir şeydir bu otaku luğun hastalık olma meselesi uydurulmuş bu arada bu çocuğun derdi ne konuşup konuşuğp duruyor beyin sınırları yetmiyincede :D bu harbi 20 yaşındamı :D

işte benim demek istediği açıklayan yaşıt bir arkadaşım ve halen kafası basmıyan varsa burda istediği kadar havlıya bilir ama boş boş hakeret etmeler flan sen bu dozda yazmaya devam ettiğin sürece adminlerden uyarı yersin sonun da banlanırsın :D kafanı çalıştır objektif ol kendini her bi b.k u biliyorum diye havala sokma

ilk cümleleri üstüme alınsam son cümlelerle çelişiyolar, o yüzden iltifat kısmını yanı ilk cümleleri üstüme alınıyorum Cem eheh :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.