Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

şimdi forumda imla kurallarına göre yazımı yazılıyo aa mı yı ayırmayı unutmuşum felan şuan adama söylicek hiçbişeyin olmadığı için gereksiz bi yerden aha düzgün yazmamış şimdi eksiğini buldum dercesine saçma bi harekette bulunduğunu söylim gene yanlış yazmışım bak şuı işe

Güzel yazı yazmak olgunluğu ve diksiyonu gösterir. Ben niye dikkat ediyorum yazılarıma?

Biz eşeğiz, siz mi akıllısınız. İnsan okuyor bu yazıları, dikkatli olacaksın tabi, keşke bazı forumlar gibi grammer naziliği olsa. Ben de dikkat etmezdim ama gerçekten önemli. Noktala işaretler, cümlelere büyük harf ile başlama. Boşluk bırakma.

Bunlar insanın düşüncesinden çok kişiliğini gösterir. Yaşı küçükse önemli değil, çünkü kişiliğin oturması çok uzun süren bir şey. Ama belirli bir yaştan sonra bunlar çok önemli oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yha nie thaKıLosnz bKadr yha .s .s .s (Deli olurum imlaya uymayanlara.)

yani imladan kasıt benim noktalama işaretleri felan tabi bi büyük bi küçük yazmak felan okumayı zorlaştırır ama yok burda virgül olcak buraya iki nokta koyim felan saçma sonuçta kompozisyon yazmıyoruz burda ben hızlıca yazarım sonra animelerime geri dönerim hoş imlaya uymayın felan demiyorum ama boş uğraş dil mi sizcede ? ayrıca olgunluk böyle boş bi konuda zaman öldürmek için yazdığın yazıdaki noktalama işaretlerine dikkat etmek midir ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani imladan kasıt benim noktalama işaretleri felan tabi bi büyük bi küçük yazmak felan okumayı zorlaştırır ama yok burda virgül olcak buraya iki nokta koyim felan saçma sonuçta kompozisyon yazmıyoruz burda ben hızlıca yazarım sonra animelerime geri dönerim hoş imlaya uymayın felan demiyorum ama boş uğraş dil mi sizcede ? ayrıca olgunluk böyle boş bi konuda zaman öldürmek için yazdığın yazıdaki noktalama işaretlerine dikkat etmek midir ?

pek boş iş değil, aksine herhangi bir yazı yazarken daha anlaşılır olur.(ben buna uymam o ayrı mesele)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış düşünüyorsun. Ben uzun bir şey yazdığımda noktalama işaretlerine dikkat etmeyeyim. Kavga çıkar hacı, yanlış anlamalar selselesi geçiririz.

Sen bu mantıkla, forum da 1 saat bir tartışmaya girersen, ne kadar büyük bir sorun anlarsın. 1327 demek var. 1.3.2 ve 7 demek var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış düşünüyorsun. Ben uzun bir şey yazdığımda noktalama işaretlerine dikkat etmeyeyim. Kavga çıkar hacı, yanlış anlamalar selselesi geçiririz.

Sen bu mantıkla, forum da 1 saat bir tartışmaya girersen, ne kadar büyük bir sorun anlarsın. 1327 demek var. 1.3.2 ve 7 demek var.

doğrudur ama şimdi yeterlilik fiilinin birleşikliğinden kavga çıkarcak elemanda yoktur heralde forumda. 4. sayfayı açtımda sayfa mahfolmuş :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.