Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

he o bildiğim kadarıyla en yaratıcı anime ödülünü felan aldı hatta çoook beğenildi

Abd de internete gençlik sitesinde aldığı ödülü diyorsan,harbi işimiz bitmiş. Japonya da erken final yaptı reytingte ilk 50de bile değildi abd de reklam bütçesi en fazla reklam yapılan anime olma onuruna sahip(3 seri var önünde)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir.

Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100 bölüm olmasını istediğim serilerdendi. Tek söyleyebileceğim tadında bırakmış olmaları.

Online oyun oynamayanlar bu seriyi tam yaşadıklarına inanmıyorum ama benim için bambaşka bir yere sahip. Benim hayallerimden tekinin gerçekleştiği bir anime. O yüzden fazla eleştirel yaklaşmamanızı öneriyorum. ABD'de fazla tutulmasının sebebi en çok Mmorpg oyuncusunun bulunduğu ülke potansiyelinden kaynaklanıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir.

Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100 bölüm olmasını istediğim serilerdendi. Tek söyleyebileceğim tadında bırakmış olmaları.

Online oyun oynamayanlar bu seriyi tam yaşadıklarına inanmıyorum ama benim için bambaşka bir yere sahip. Benim hayallerimden tekinin gerçekleştiği bir anime. O yüzden fazla eleştirel yaklaşmamanızı öneriyorum. ABD'de fazla tutulmasının sebebi en çok Mmorpg oyuncusunun bulunduğu ülke potansiyelinden kaynaklanıyor.

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlemekte çok başarısızdı.Bir sürü frp bağımlısını çok fena heyecanlandırabilecek konuya sahipken saçma saçma çocuksu aşk hikayelerine falan dönüştürdüler.Benim gibi biri bile (online oyunları çok seven demek istiyorum) beğenmez oldu.

Kıssadan hisse 2.sezonu çıkmamalı.Zaten birincinin içine ettiler.Toparlayabileceklerini hiç sanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlemekte çok başarısızdı.Bir sürü frp bağımlısını çok fena heyecanlandırabilecek konuya sahipken saçma saçma çocuksu aşk hikayelerine falan dönüştürdüler.Benim gibi biri bile (online oyunları çok seven demek istiyorum) beğenmez oldu.

Kıssadan hisse 2.sezonu çıkmamalı.Zaten birincinin içine ettiler.Toparlayabileceklerini hiç sanmıyorum.

Bende online oyun severim ve katılıorum eğer online oyun animesi istiyorsanız ragnarok izleyin biraz ecchi istiyorsanızda queen blade scarlet blade adlı bir oyunla çok benzeşiyor ve ikiside açık saçık ve sdaece kadınlar var....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.