Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

http://blog.tanshaydar.com/otaku-sendromu.html

Ayrı konu açtım arkadaşa.

Sadece bir animeye objektif bakmamızı istedi. Bende baktım,çocuksu hakaretler falan neyse,daha otaku ne onu bilmeyen insanla uğraşamam. Muhtemelen okumayacak bile verdiğim linki. Ve aynen şöyle diyecek;

Senin gibi beyinsiz birine gel öğretiyim otakuyu.

En nefret ettiğim şeydir. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Bilene çamur atmıyacaksın,adam gibi sor söyleyelim. 2.5tblik anime izleyen herkes otakuyum diyor ya ona yanıyorum. Vay halimize. Bende otaku diyorum ilk başladığımda kendime. Sonra araştırdım iyi bir şey olmadığını öğrendim. Kısacası okudum araştırdım. Bilmeden salamadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

ben çıkmasını çok istiyorum ben çok beğenmiştim çıkar diye de düşünüyorum :D arkadaş ben birine iltif olarakta deli çılgın diyorum :D ama bazıları otaku kelimesininde böyle kullanıla bildiğini bilmiyor :D yani benim arkadaşımda alışmadık komik bir şey yaptığında deli diyorum :D ama senin pisikolojik bir hastalığın var kafanda problem var anlamına gelmez :D otaku da öyle ne kadar hastalık olarakta geçse biri bir şeyi çok seviyorsa bağımlılık düzeyinde otaku diye bilirim :D insanlara arasıra öküz de diyoruz ama onlar otçul hayvan demiyor kaba ve anlayışsız :D kelimeler kullanıldıklara göre farklı anlamlar kazana bilir bu yaştan sonra size bunları ben öğretmiyim lütfen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben çıkmasını çok istiyorum ben çok beğenmiştim çıkar diye de düşünüyorum :D arkadaş ben birine iltif olarakta deli çılgın diyorum :D ama bazıları otaku kelimesininde böyle kullanıla bildiğini bilmiyor :D yani benim arkadaşımda alışmadık komik bir şey yaptığında deli diyorum :D ama senin pisikolojik bir hastalığın var kafanda problem var anlamına gelmez :D otaku da öyle ne kadar hastalık olarakta geçse biri bir şeyi çok seviyorsa bağımlılık düzeyinde otaku diye bilirim :D insanlara arasıra öküz de diyoruz ama onlar otçul hayvan demiyor kaba ve anlayışsız :D kelimeler kullanıldıklara göre farklı anlamlar kazana bilir bu yaştan sonra size bunları ben öğretmiyim lütfen :D

Niye kışkırtıyon anlamış değilim,hafta geçmiş yaran varsa özelden söylersin böyle gizliden gizliden laf söylemeknin amacı ne neyse.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Ziyaretçi

"2.5 terabaytlık anime arşivim var" diyen gerizekâlıya sesleniyorum. Madem animeleri indirip izliyorsun, o zaman neden bir online anime izleme sitesinde kendi b.kunla oynuyorsun? Ayrıca yeterlilik fiili bitişik yazılır, yani "kazana bilir" değil "kazanabilir" olacak. Önce Türkçe öğren lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gariptir ama SAO yu tamamen izledim ve bana çok basit bir seri gibi geldi. Senaryosu olsun, karakter tasarımları olsun. Tek ilgi çekici yanı online oyun mantığı olmasıdır ki nasıl bu kadar popüler oldu bilmiyorum. Sanırım bütün oyun severlerin tam dalış oyunları hayal etmesinden kaynaklanıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"2.5 terabaytlık anime arşivim var" diyen gerizekâlıya sesleniyorum. Madem animeleri indirip izliyorsun, o zaman neden bir online anime izleme sitesinde kendi b.kunla oynuyorsun? Ayrıca yeterlilik fiili bitişik yazılır, yani "kazana bilir" değil "kazanabilir" olacak. Önce Türkçe öğren lütfen.

şimdi forumda imla kurallarına göre yazımı yazılıyo aa mı yı ayırmayı unutmuşum felan şuan adama söylicek hiçbişeyin olmadığı için gereksiz bi yerden aha düzgün yazmamış şimdi eksiğini buldum dercesine saçma bi harekette bulunduğunu söylim gene yanlış yazmışım bak şuı işe
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gariptir ama SAO yu tamamen izledim ve bana çok basit bir seri gibi geldi. Senaryosu olsun, karakter tasarımları olsun. Tek ilgi çekici yanı online oyun mantığı olmasıdır ki nasıl bu kadar popüler oldu bilmiyorum. Sanırım bütün oyun severlerin tam dalış oyunları hayal etmesinden kaynaklanıyor.

yani oyuna dalış mantığı bana gayet basit geliyo da sao karakter tasarımı açısından hiçbişey diyemicem çünkü sao nun animasyonlarına felan hakaret etmek bütün 2012 animelerinin animasyonlarına hakaret etmek manasına gelir bence çünkü sao bildiğiniz gibi novel olarak çıkmış bi seri ve tasarımları felan ayrı özel olarak yapılıyo o yüzden bence gayet iyiydi konusu felan ama çoğu animeye göre daha çarpıcı olduğunu kabul edersiniz diye düşünüyorum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Ziyaretçi

şimdi forumda imla kurallarına göre yazımı yazılıyo aa mı yı ayırmayı unutmuşum felan şuan adama söylicek hiçbişeyin olmadığı için gereksiz bi yerden aha düzgün yazmamış şimdi eksiğini buldum dercesine saçma bi harekette bulunduğunu söylim gene yanlış yazmışım bak şuı işe

Google çeviri mi kullanıyorsun arkadaşım? Dediğinden hiçbir şey anlamadım.

Benim derdim SAO ile ilgili değil. 2-3 anime izleyip başımıza profesör kesilen salaklara gıcık oluyorum sadece. Bir de olmayan anime arşivlerini kafalarından fütursuzca attıkları sayılarla üstelerler. Hadi arşivi var diyelim. İsterse 20 terabayt olsun, isterse 50 terabayt olsun! Arşivinin çok olması onun iyi bir anime izleyicisi olduğunu göstermez. Fanboyluk adamı katarakt yapmış belli ki önündeki animenin kötü olduğunu göremiyor. Ben de SAO'yu zevkle izliyordum lakin romantizmin dozunu kaçırıp aksiyonu unuttuklarında sıkmaya başlamıştı. Evet animeyi severek izliyordum fakat bu demek değildir ki "bu iyi bir anime"dir. Özellikle ikinci kısımda daldan dala atlamaya çalışıp izleyici çekmek için çırpınmaları da tam bir facia örneği.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.