Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

Sword Art Online, light novelden uyarlama bir seridir. Şu anlık bilmen gereken tek şey, Blu-Ray satışları iyi giderse, yeni bir sezonu "DÜŞÜNEBİLİRLER"... Sonuçta anime yapmak o kadar ucuz bir olay değil. Yazarı animeyle popülerliği arttırdı ve kitabın satışını arttırdı :D Bana soracak olursanız çok güzel bir taktikti bu bence, çünkü bir sürü para kaldırdı işin içinden kısa anime serisi sayesinde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

halen bazı çocuk ça davranışlar görüyorum :D ya bir şeye çocukça demenin nekadar saçma olduğunu en çok otakuların bilmesi lazımken bana bir anime sever SAO romantizimi çok kaçırmış ve çocuk ça diyor :D sen şu an sana anime izlediğini görüpte çizgifilim izliyosun , çocukça diyenleri haklı çıkardın :D her animenin bir fan gurubu vardır bu iyi anime ise death note nedir :D dur ben de sizin gibi davranıyım ve kendi beğenmediğim animeleri eleştiriyim death note un yapımcısı ilk başta bence bukadar ilgi beklememiş çünkü bakarsak sonlara doğru işi yüzüne gözüne bulaştırmış siz animeler hakkında herşeyi biiyorsunuz ve SAO kötü şimdi çocuklarhadi kum havuzunuza geri dönün bazıları şunu düşünemiyor SAO çok güzel bir romantik anime ve aksiyon sahneleri beni çok etkiledi izlediğim bir sürü animeden daha çok ve çok anime izledim 2.5 TB animem var ve şimdide çizimler çocukça diyorsun :D gerçeklik arıyorsan git film izle bak pi nin yaşamamı güzelmiş ama ben anime izledimmi çizimlerde orjinallik ararım ve canlılık ve benim beklentilerimi SAO karşıladı sizinkini karşılamıyorsa kimsenin umrunda değil ben burda demiyorumki SAO yu sevmek zorunda değilsiniz ama böle kötülemeler yakışmaz :D ben SAO yu izlerken özellikle satci nin öldükten sonra ses kaydını dinlerken gözümden yaş geldi bir anime insanlara duguaşılaya biliyorsa başarılıdır .

burda asıl nokta bir animeyi beğenmiyenler olabilir ama bu onu kötü bir anime yapmaz o animeyi beğenenlere saygılı olup eleştirilerimizi kendimize saklıyalım.

not : furkan kapa çeneni ve git burdan :D

senin yaşın harbi 20 mi la,ilk olarak otaku değiliz biz sen olabilirsin gerçi sen de değilsin buna da eminim aç vikipediden otaku neymiş öğren bu bir.

Eleştir mantık çerçevesinde her animeye bir şeyler diyebilirsin ben saoya değil her animeye giydiriyorum op naruto bleach ayırt etmem hatası varsa yüzüne vururum,diğer türlü fanboyluktur.

Duygusalık kısmına geliceksek,bir insan daha müzik ve damarsal etkiyi bilmiyorsa bir şey deme iyi opta adam gemi yandı diye hüngür hüngür ağlatı mileti ama bu övülmekten daha çok müziklerin etkisiydi.

Bak kardeşim,ben şu kadar anime izledim diye geçinme bi biz 5-6 izledik sanki ilk önce animenin anlamını öğren animenin anlamı çizgi filmdir. Evet ben çizgi film izliyorum blackjack süngerbob bile izlerim küçük kuzenimle,hiç şikayet etmem adamlar yapıyor konu güzel ilerleyiş güzel. Şu egoyu bir bırakın otakuyum ben anime çizgi film değildir tamam mı?

Aslında hiç buralarda tartışmayı girmeyi sevmem,ama cümlelerini düzgün yazmayan her şeye gülück atan bir adamın 20 yaşında olmasına inanmıyorum. 15 yaşında olsan normaldir bu bilgisizliğin ve saçmalaman ama başka bir şey demiyorum. Objektiflik istedin verdim,istemeyecektin o zaman lütfen animeye laf atmayın diyecektin. Animeye laf atmayın aburu baburur vıdıdı kakakliıri uzatmayacaktın. Mantıklı insan zanetim 20 yaşındasın diye objektiflik dedin he sonunda saoyu mantıklı bir adam savunacak dedim yok 15 yaşında ki adamdan farkın yok...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedir bu herşeye karıştığınız... :ph34r: Konuyu açan düzgün bir soru sormuş biri swart and online demiş birisi kötü demiş vs. vs. -_-

Önümüzdeki yıllarda devam edebileceğini düşünüyorum... Umarım devam eder çünkü gun gale online ın light novelini okumak istemiyorum... Daha önce hiç okumadığım için pekte bir şey anlamadım bir göz atınca... :ph34r: En azından mangası çıksada mangasını okusam... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben şunu anlamıyorum bir şeyi beğenmeyince niye b.k atıyorsun arkadaş yok beklenineni vermedi yok 1. sezon bile fazlaydı flan alla alla bunu söyliyen arkadaşlar her halde SAO seven büyük bir kitleye hakeret ettiklerini anlamaıyorlar SAO nun bir çok ödülü ve bir çok fan ı var siz beğenmediyseniz ne olmuş kusura bakmayın ama animeleri sadece sizin paşa gönlünüzün baklentilerine göre yapmıyorlar bir online oyun oyunu olmasına rağmen bir çok kuralını hiçe saymış flan beyler adam lar oyun değil anime yapıyorlar dünya olarak kendi dünyasını oluşturmuş ama bazıları bunu kavrıyamıyor ve kendi dünyamızdaki online oyunlar la kıyaslıyor SAO nun hikayesi başka bir dünya ve onun online oyunun da geçiyor bunları çok duydum yok zindan kuralları yok party kuralları uymuyor sanki bizim dünyamızda navigear varda onunla online oyun oynuyoruz ama bu anime kurallarını bozmuş :D birde ne dir bu duygusallık düşmenlığı . yok çocukça bir aşka döndürmüşler flan .. bunu size açıklıyım çünkü yazarı romantizim olmuş istemiş

son söyliyeceğim objektif bakan herkes SAO nun yeni sezonlarının çıkmasının gerçekten olası olduğunu görür...

Sadece olumlu eleştiri yapanların mı hakkı var düşüncesini dile getirmeye?Herkes beğendi diye biz de beğenecek değiliz.Seviyeli oldukça herkesin yorumunu yapmaya hakkı var.Bana battı romantizm olması ve söyledim.Söylemem sana niye battı? Neyse gerginlik olmasın :D meraba :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sword art online sevmiyo değilim novelden uyarlama olduğu için animasyonlarına laf söylemicem epeydir çizimde yaparım ve sao nun karakter tasarımları felan iyi lafım yok ama romantizim harbi biraz fazla ama onunda sebebi muhtemelen novel olmasıdır çünkü novellerde nasıl bi aksiyon verebilirsinki manga olsa bi kaç bölüm hep savaş verebilir ve okuyan sıkılmaz çizim etkileyici olursa ma novel okuduğun bişey o yüzden sıkar hatta çoğu novelden uyarlamaya bakarsak dramı iyi vermiş ama aksiyon olmayan animelerdir en azından bildiğim kadarıyla onun dışında sao müthiş yapım değil ama çoğu animeden iyidir :D

( ayrıca 15 yaşına takıntın ne abi bende 15im cık cık cık )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

senin yaşın harbi 20 mi la,ilk olarak otaku değiliz biz sen olabilirsin gerçi sen de değilsin buna da eminim aç vikipediden otaku neymiş öğren bu bir.

Eleştir mantık çerçevesinde her animeye bir şeyler diyebilirsin ben saoya değil her animeye giydiriyorum op naruto bleach ayırt etmem hatası varsa yüzüne vururum,diğer türlü fanboyluktur.

Duygusalık kısmına geliceksek,bir insan daha müzik ve damarsal etkiyi bilmiyorsa bir şey deme iyi opta adam gemi yandı diye hüngür hüngür ağlatı mileti ama bu övülmekten daha çok müziklerin etkisiydi.

Bak kardeşim,ben şu kadar anime izledim diye geçinme bi biz 5-6 izledik sanki ilk önce animenin anlamını öğren animenin anlamı çizgi filmdir. Evet ben çizgi film izliyorum blackjack süngerbob bile izlerim küçük kuzenimle,hiç şikayet etmem adamlar yapıyor konu güzel ilerleyiş güzel. Şu egoyu bir bırakın otakuyum ben anime çizgi film değildir tamam mı?

Aslında hiç buralarda tartışmayı girmeyi sevmem,ama cümlelerini düzgün yazmayan her şeye gülück atan bir adamın 20 yaşında olmasına inanmıyorum. 15 yaşında olsan normaldir bu bilgisizliğin ve saçmalaman ama başka bir şey demiyorum. Objektiflik istedin verdim,istemeyecektin o zaman lütfen animeye laf atmayın diyecektin. Animeye laf atmayın aburu baburur vıdıdı kakakliıri uzatmayacaktın. Mantıklı insan zanetim 20 yaşındasın diye objektiflik dedin he sonunda saoyu mantıklı bir adam savunacak dedim yok 15 yaşında ki adamdan farkın yok...

ilk başta sadece sen harbi 20 yaşındamısından sonrasını okumama gerek yok sana cevap yazmak için bir keç sene anime izliyim kendini pc başından bir hal zaneden fazla gelişmiş bir ergenle tarşmak bana göre değil o yüzden istediğin kadar saçmalıya bilirsin :D ve sen istediğin kadar anime eleştir ama bir animenin ödülleri varsa ve animenin fanları varsa anime ünlüyse yani izlemiyende adını duyduysa o anime başarılıdır senistediğin kadar ben bağanmadim de ama senin beğenmemen o animenin kötü olduğunumu gösteriyor :D kendini fazla büyük görüyorsun dostum bir de eleştirimi yapıyorum dedin eleştiri yapmak için o konuda bilgili olmak gerekir ve biraz da o ortamlarda gezmek :D pc nin başında boş boş oturup saçma eleştirilerinle milleti sinir etmekten keyif aldığın küçük dünyağanda yaşarken insanlar bu konularda bilgi ediniyor ve otaku ne demekmiş onu bir internet sitesinden öğrenemezsin akihabara ya gidip biraz dolaş anlarsın sana anlatırım istersen :) sana cevap vermek basit olurdu bir SAO FC açıp üye sayısını sana göstermem seni susturmak için yeterli olmalı :) daha önceki ecchi FC fikrim gibi ama bunları unut az dışarı çık bir japonyaya git sonra oralarda dolaş millete SAO yu sor bakalıp kaçı olumlu kaçı olumsuz tepki vericek :D ben 100 de 70 derim ki 51 bile olsa başarılıdır

bir animenin başarılı olması izlerken yeri geldimi alata bilmek yeri geldimi güldüre bilmek yeri geldimi terletmeli :D ben avatarı izlerken ateş kitapında ne ter döktü ama gerçek ten iyidi ve bir anime bittiğinde o tatlı hüzün işte başarılı bir anime budur .

son bir şey daha eğer bu söylediğimi anlıya bilirsen eleştiriyi anlıyorsundur

başarısız bir anime o animenin başarısız olduğunu anlatan bir eleştiriden daha anlamlıdır .

Sadece olumlu eleştiri yapanların mı hakkı var düşüncesini dile getirmeye?Herkes beğendi diye biz de beğenecek değiliz.Seviyeli oldukça herkesin yorumunu yapmaya hakkı var.Bana battı romantizm olması ve söyledim.Söylemem sana niye battı? Neyse gerginlik olmasın :D meraba :D

sanada cevap veriyim ellbette ben olumsuz eleştirilere karşı değilim bu doğanın kanunu birşeyi herkes sevmez ama SAO nun 3. sezonu çıkarmı başlıklı bir konunun altına gelipte eleştiri koyarsan sen oraya SAO yu seven herkesin gözüne batsın diye koymuş olursun basettiğim şey saygı
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk başta sadece sen harbi 20 yaşındamısından sonrasını okumama gerek yok sana cevap yazmak için bir keç sene anime izliyim kendini pc başından bir hal zaneden fazla gelişmiş bir ergenle tarşmak bana göre değil o yüzden istediğin kadar saçmalıya bilirsin :D ve sen istediğin kadar anime eleştir ama bir animenin ödülleri varsa ve animenin fanları varsa anime ünlüyse yani izlemiyende adını duyduysa o anime başarılıdır senistediğin kadar ben bağanmadim de ama senin beğenmemen o animenin kötü olduğunumu gösteriyor :D kendini fazla büyük görüyorsun dostum bir de eleştirimi yapıyorum dedin eleştiri yapmak için o konuda bilgili olmak gerekir ve biraz da o ortamlarda gezmek :D pc nin başında boş boş oturup saçma eleştirilerinle milleti sinir etmekten keyif aldığın küçük dünyağanda yaşarken insanlar bu konularda bilgi ediniyor ve otaku ne demekmiş onu bir internet sitesinden öğrenemezsin akihabara ya gidip biraz dolaş anlarsın sana anlatırım istersen :) sana cevap vermek basit olurdu bir SAO FC açıp üye sayısını sana göstermem seni susturmak için yeterli olmalı :) daha önceki ecchi FC fikrim gibi ama bunları unut az dışarı çık bir japonyaya git sonra oralarda dolaş millete SAO yu sor bakalıp kaçı olumlu kaçı olumsuz tepki vericek :D ben 100 de 70 derim ki 51 bile olsa başarılıdır

bir animenin başarılı olması izlerken yeri geldimi alata bilmek yeri geldimi güldüre bilmek yeri geldimi terletmeli :D ben avatarı izlerken ateş kitapında ne ter döktü ama gerçek ten iyidi ve bir anime bittiğinde o tatlı hüzün işte başarılı bir anime budur .

son bir şey daha eğer bu söylediğimi anlıya bilirsen eleştiriyi anlıyorsundur

başarısız bir anime o animenin başarısız olduğunu anlatan bir eleştiriden daha anlamlıdır .

sanada cevap veriyim ellbette ben olumsuz eleştirilere karşı değilim bu doğanın kanunu birşeyi herkes sevmez ama SAO nun 3. sezonu çıkarmı başlıklı bir konunun altına gelipte eleştiri koyarsan sen oraya SAO yu seven herkesin gözüne batsın diye koymuş olursun basettiğim şey saygı

Çok haklısın,senin sayende yola geldim bunca yıldır boş boş kitap okur,beyin egzersizi yapardım meğersem boşunaymış,hiç bir şey yapmadan da bu kafa yaşanabiliyormuş,kısacası he he
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.