Jump to content

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

stingbull
 Share

Fairy Tail en yakışan çift ?  

162 members have voted

1. 1. Fairy Tail'de en yakıştırdığınız çift hangisidir ?

Recommended Posts

Az önce izlediğim ücüncü ova bölümünde başlarken gördüğüm resim beni yanılmıyo galiba :D tamda istediğim resmi çizmiş yapımcılar sizin fikriniz ne :D

Resmi ekleyen

Resimdede gördüğünüz gibi NatsuxErza ikilisi harika uyuyor. Zaten kahramanımıza da daha azı düşünülemezdi. Bu arada Lucy ninki kim derseniz ben Loke (Loki) derim. Gray inki zaten belli biri Juvia :D Elfman Evagreen ile düşünüyorum. Diyebilirsiniz ki Natsu nin ilkgözağrısı geri gelmedimi geldi. Ama artık çok geç NatsuxErza yürürrr. :D

Luffy derken? Fairy tailden bahsedilmiyormu

Sorry düzelttim :) heheh karakter karısıklıgı...

Bu arada arkadaslar ben resimden natsu ve erza dan baska kimsenin yakıştıgını düşünemiyorum jellal bile desenizde bilmiyorum ne kadar dikkatinizi cekti erza ve natsunun jellal le dovustukten sonra kendine birinin seslendigini sonra o kişinin natsu oldugunu gördük ve uyandıgındada natsunun kolları arasındaydı. ve son zamanlardaki bir bölümünde agac büyüsü kullanan adama karsı olan savasında gene kimin sesini duydu dersiniz jellal de ona seslendi ama gördüğümüz kişi jellal deil gene gördüğü ilk kişi natsuydu. ben artık az yada çok emin olmaya başladım...

Lucy ve Natsu. :-X

Sırf bu yüzden Lisanna'dan nefret ediyorum. :-X

ben nefret etmiyorum ama lucy ile natsu olmaz diye düşünüyorum LucyxLoki natsu lucy den hoslanamaz imkanı yok gibi hoşlanabileceği tek kişi var oda erza :)

Guest Pyskhe

ben nefret etmiyorum ama lucy ile natsu olmaz diye düşünüyorum LucyxLoki natsu lucy den hoslanamaz imkanı yok gibi hoşlanabileceği tek kişi var oda erza :)

Asıl Erza olmaz. :D Erza'yla beraber büyüyolar, kardeş gibiler. Ama Lucy'le aralarındaki bağ farklı gibime geliyo. ::)

Adam Lucy için kiraz ağacını söktü. :D

Bi de... :-X

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

::) ::)