Jump to content

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

stingbull

Fairy Tail en yakışan çift ?  

162 oy

1. 1. Fairy Tail'de en yakıştırdığınız çift hangisidir ?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 208
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Levy ile Gajeel'e bayılıyorum ben :D Çok tatlılar :D Evergreen ile Elfman da çok komikler :D

Bence :D Natsu - Lucy , Gray - Juvia , Elfman - Evagreen , Erza ilede Mystogan

gray ile natsu Kafanız mı güzel la shoenen bu aşk ne arar....

Posted Images

Ama dediğimi dikkate almıyorsunuz galiba hem gönderdiğim resimde hemde daha önceki bölümlerden gelen durumlar var ortada  NatsuxErza ikilisi icin jellal i yendikleri zaman öncedende deigim gibi erzanın natsunun sesine uyanması ve sonrasında natsunun erzayı kucagında tutması ve yine 2. ustayla dövüşürken jellal i gördük içinden erzayı düşünüyordu ama ekranda gördüğümüz erza uyandıgında ilk kişi gene natsuydu. bunlar bence önemli ayrıntılar :D benhala NatsuxErza ikilisini düşünüyorum en iyi uyumda...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ilerki bölümleri izlemedim henüz. İzlediğim kadarına yorum yaptım. :P

Hı Erza ve Natsu olabilir ama Lucy ile Natsu yanyana geldiler mi çok yakışıyorlar. İlerde de Lucy derim heralde. 8)

Edit: Şimdiki düşüncelerime bakılırsa, Natsu-Lucy, Gray-Juvia, Erza-Jellal, Elfman-Evergreen derim. Lisanna' yı da seviyorum ama.. Lucy daha çok uyumlu Natsu ile.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Peki bu sahneleri hatırlayan kaç kişi var natsu ile erza arasında burda geçenler bence bu ikilinin birbirine yakıştığının en belirgin hali ki Erza kendi cenazesinde natsunun onun mezarındaki çiçekleri tekmeleğinde ki ona sarılışında natsu gibi kimse onu sevemez bence... oda natsudan başkasının olamaz diyorum hala :wub: bu bölümde ben bile duygulandım natsunun erza için yaptıklarından dolayı...

http-~~-//youtu.be/rQGhMzorhtk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.