Jump to content

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

stingbull

Fairy Tail en yakışan çift ?  

162 oy

1. 1. Fairy Tail'de en yakıştırdığınız çift hangisidir ?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 208
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Levy ile Gajeel'e bayılıyorum ben :D Çok tatlılar :D Evergreen ile Elfman da çok komikler :D

Bence :D Natsu - Lucy , Gray - Juvia , Elfman - Evagreen , Erza ilede Mystogan

gray ile natsu Kafanız mı güzel la shoenen bu aşk ne arar....

Posted Images

Natsu Lucy yakışıyor tabi ama Gray karakteri favorim olduğu için Gray Lucy'e daha hoş bakıyorum aslında endgame olmayacak olsada

Gray Juvia'ya oy verdim favori karakterim Gray olduğu için.

Erza Jellal en yakışan çift görünüm olarak kesinlikle birde keşke onlara atsaydım göremedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Az önce izlediğim ücüncü ova bölümünde başlarken gördüğüm resim beni yanılmıyo galiba :D tamda istediğim resmi çizmiş yapımcılar sizin fikriniz ne :D

adszizi.png

Resimdede gördüğünüz gibi NatsuxErza ikilisi harika uyuyor. Zaten kahramanımıza da daha azı düşünülemezdi. Bu arada Lucy ninki kim derseniz ben Loke (Loki) derim. Gray inki zaten belli biri Juvia :D Elfman Evagreen ile düşünüyorum. Diyebilirsiniz ki Natsu nin ilkgözağrısı geri gelmedimi geldi. Ama artık çok geç NatsuxErza yürürrr. :D

Natsu Erza'da olabilir sanki diyeceğim ama Erza Jellal takıntısını atarsa. Ki Jellal daha yakışıklı karakter ama sıyırmış

Lucy ve Loke yakışıyor. Juvia'yı pek sevmedim biraz yapışkan ama belli dediğin gibi illa Juvia yapacaklar gibi duruyor eğer lyon'a kaptırmazlarsa.

Natsu Lucy kesin olur. İlk aşkı çocukluk aşkıydı onla olmaz bence

Benim istediklerim Lucy Gray imkansızda olsa. Erza Jellal. Natsu'da Lissanna olsun işte diye düşünüyorum ama işte istediğim olmayacak belli sanki sonu.

Natsu Lucy, Gray Juvia, Erza Jellal yaparlar büyük ihtimal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabiki Natsu x Lucy her gün onların hayalini kurarım ki yeni sezonda hayellerim gerçekleşmeye çok yaklaştı :D Bu arada ilk başlarda Gray x Natsu meselesi olmuş yaoi buraya da mı geldi  :unsure:   gerçi orda sanırım "yok daha neler" gibi bi anlam olmuş ama böyle bişi geçmesine üzüldüm :desperate2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bana da Natsu ve Lucy yapçaklar gibi geliyor ama hiç yakıştıramıyorum. Güncelde değilim gerçi ama izlediğim kadarıyla Natsu'nun gayet çocuksu biri olduğunu söyleyebilirim. Lucy ve Ezra, ıı-ıh bu çocuksu karakterin yanına ikisi de olmuyor bence. Benim gözümde en iyisi Lissanna :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.